Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Antoinetta - Královna Francie Open air

22. 04. 2016

K výročí 100. představení se pro jednou přesune úspěšný historický muzikál z domovské Hybernie do malebnějšího prostředí, a to v podobě open airu na zámek Konopiště. Událost proběhne 25.června v 20:30 a pro milovníky muzikálů je připraveno překvapení – se svými oblíbenci se budete moci setkat (a ulovit i nějakou tu společnou fotku) na autogramiádě před představením. I na toto představení můžete uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Svět činohry, muzikálu, hudby a baletu.

Původní český muzikál Antoinetta královna Francie uvádí společnost Musical Production v divadle Hybernia již třetí sezonu. Tragický příběh francouzské královny, manželky Ludvíka XVI., zhlédlo již na 70 tisíc diváků – Antoinetta se brzy stala jedním z nejúspěšnějších muzikálů na české scéně. Po letech náročných příprav oslňuje diváky všech generací strhující hudbou, nápaditou choreografií i pěveckými výkony. Milovníci muzikálů oceňují rovněž profesionální scénu a dobové kostýmy. V titulní roli královny Antoinetty exkluzivně Iva Marešová. 

TVŮRCI:

HUDBA – JIŘÍ ŠKORPÍK, LIBRETO – JIŘÍ HUBAČ, TEXTY PÍSNÍ – PAVEL VRBA, PRODUCENT – EMA KRAHULÍKOVÁ, REŽIE – RADEK BALAŠ, CHOREOGRAFIE – CARLI JEFFERSON, DRAMATURGIE – PATRICK FRIDRICHOVSKÝ, SCÉNA – ONDŘEJ ZICHA, KOSTÝMY – JOSEF JELÍNEK, PĚVECKÉ NASTUDOVÁNÍ – JANA BALAŠOVÁ TRČKOVÁ, HUDEBNÍ SPOLUPRÁCE – FRANTIŠEK ŠTĚRBÁK, ASISTENTKA REŽIE – MONIKA KOBROVÁ, ASISTENTKA CHOREOGRAFIE – IVANA FIALOVÁ

OBSAZENÍ:

OD ZÁŘÍ EXKLUZIVNĚ V ROLI ANTOINETTY IVA MAREŠOVÁ, MICHAL NOVOTNÝ, ROMAN VOJTEK, PETER STRENÁČIK, DUŠAN VITÁZEK, VLADIMÍR MAREK, PAVEL SOUKUP, BOHUŠ MATUŠ, DAVID ULIČNÍK, BARBARA, CHYBOVÁ, VANDA KÁROLYI, DUŠAN KOLLÁR, OLDŘICH KŘÍŽ, TOMÁŠ BARTŮNĚK, PETR DOPITA, PETER PECHA, TOMÁŠ VANĚK, MARTIN ŠEMÍK, RENATA DRÖSSLER, JITKA JACKULIAK, ILONA MAŇASOVÁ, KAMILA VALOVÁ, PETR MACHÁČEK, JOSEF VÁGNER, JAROMÍR ADAMEC, VÍT BEČVÁŘ, JAROMÍR HOLUB, LUCIA JAGERČÍKOVÁ, VĚRA VODIČKOVÁ, TOMÁŠ BÖHM, LACO HUDEC, atd.

Vstupenky si rezervujte:

Tel: +420 221 419 4­13, +420 221 4­19 332

E-mail: info@mu­sical-production.cz