Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Ferda Mravenec přidán do Kultury 2016/2017

07. 02. 2017

Je nebojácný, chytrý a vynalézavý! Je to snad novodobý hrdina? JE TO FERDA MRAVENEC – PRÁCE VŠEHO DRUHU!

Ryze český, téměř národní hrdina, známý napříč generacím čtenářů více než 90 let! Ferda se vydává vstříc různým dobrodružstvím, aby potěšil diváky všech věkových kategorií na prknech, která znamenají svět! Prožijte společně s Ferdou a jeho kamarády z hmyzí říše nejrůznější příhody v novém muzikálu plném hvězd! Na motivy pohádek Ondřeje Sekory připravili producenti a autoři muzikál plný krásné hudby, tanečních čísel, vizuálních efektů a nápadité scény. Nouze nebude o napínavá dramata, milostnou zápletku, komické prvky ani akrobatická vystoupení. Přijďte se pobavit a prožít radovánky s Ferdou Mravencem do divadla Hybernia!

Délka představení2 hodiny (včetně přestávky 20 min)

YouTube kanál Musical Production

Tvůrci:  Režie: Libor Vaculík; Libreto: Iva Peřinová; Hudba: Lešek Wronka; Texty písní: Vladimír Čort, Václav Kopta

Kdy se Ferda Mravenec hraje naleznete kliknutím na odkaz zde

Kupón z Kultrury 2016/2017 můžete uplatnit pro nákup maximálně 8 vstupenek. Hromadné objednávky pro nákup více jak 10-ti vstupenek jsou možné pouze po dohodě s produkcí muzikálu.

Rezervace vstupenek:

Divadlo Hybernia

TEL: +420 221 419 416
EMAIL: kucerova@ticket-production.cz