Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Fligny, koks a kutilové

04. 02. 2015

Rádi bychom Vás informovali o přidaném představení do dárkového certifikátu Klicperovo divadlo - Divadelní sezóna 2014/2015 - FLIGNY, KOKS A KUTILOVÉ.

Na tuto současnou komedii francouzského dramatika můžete uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Klicperovo divadlo, a to na všechny reprízy uvedené do 30.6.2015.

"Ty vole! S váma jsem neměl chystat vloupačku, ale festival dementů. Mistrovství světa v demenci!“
Pětice zlodějíčků se rozhodne vloupat do neobydleného zámku, kde má být ukrytý lup z dávné loupeže. Aby se k penězům dostali, potřebují sehnat pořádnou sbíječku, do kutilů mají ale naši hrdinové hodně daleko! Jejich partičku z předměstí totiž tvoří Tony - židovský kokainista, bydlící se svou matkou, Sergio - italiano frajer a kápo, Franckie - jeho nohsled, Ritchie - básník, esoterik a mlátička a Jo - militantní homosexuál. Ironie, černý humor a výrazivo bez servítků, to jsou hlavní zbraně této grotesky o jedné velké vloupačce, kterou v Klicperově divadle uvedeme v české premiéře. Drsňácká komedie pro drsňácké diváky starší patnácti let!

Více informací o inscenaci:

http://www.klicperovodivadlo.cz/inscenace/fligny-koks-a-kutilove-505/

Rezervace vstupenek:

Tel: 495 512 857

E-mail: predprodej@klicperovodivadlo.cz

Kupóny se řídí pravidly použití, která jsou uvedena, jak v informační brožuře, tak v kupónové knížce.