Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Mezinárodní den flamenka

06. 11. 2015

Mezinárodní den Flamenka se koná poprvé v Praze a vy můžete být u toho! Kupóny z dárkového certifikátu Kultura 2015 – S láskou k divadlu! a z dárkového certifikátu Svět činohry, muzikálu, hudby a baletu můžete výjimečně uplatnit na večerní program Mezinárodního dne FlamenkaRetro Music Hall 15. 11. 2015.

Mezinárodní den Flamenka probíhá během celého dne (15.11.2015) na různých místech v Praze.

Ukončení a vyvrcholení dne se koná v Retro Music Hall (Francouzská 4, Praha 2). Na vstupenky do Retro music Hall můžete výjimečně uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Kultura 2015 – S láskou k divadlu! a z dárkového certifikátu Svět činohry, muzikálu, hudby a baletu.

Program v RETRO MUSIC HALL

19:00 flamenkový tanec (6 akademií a souborů CZ,SK)

20:45 FLAMENCO EXPERIENCE SEXTET (koncert SK, ESP, SRB)

22:30 flamenco diskotéka (DJ EKIRNE, ESP)

24:00 flamenkový silvestr

Informace o večeru

Večerní program v Retro Music Hall divákům nabídke exhibiční choreografie jednotlivých souborů a tanečních akademií, českou premiéru mezinárodního flamenko-jazzového projektu Flamenco Experience Sextet u jehož zrodu stál flamenkový kytarista Morenito de Trinana (Stano Kohútek) a jazzový kontrabasista Tomáš Liška. Večer zakončí flamenco-latino diskotéka DJ Ekirne, která vyvrcholí o půlnoci, kdy oslavíme první minuty skutečného Dne flamenka flamenkovým silvestrem. Chybět nebudou španělská vína a tapas.

Rezervace vstupenek

Marie Hodinářová

Tel:+420 776 305 710

Vyzvednutí vstupenek

Po předešlé telefonické rezervaci si vstupenky vyzvedněte a kupón uplatněte v den konání Mezinárodního dne flamenka (15.11.2015) před vstupem do Retro Music Hall u provizorní pokladny, která zde bude v čase 17:00 – 19:00 hodin umístěna.

Kupón není možné uplatnit v lokálních předprodejích (např. Ticketstream, atd.), ale pouze u pořadatele v den konání akce před vstupem do Retro Music Hall, a to pouze po předešlé rezervaci.

Pořadatel

Karolína Martincová

Tel: +420 603 295 511

E-mail: karol@fiestaflamenca.cz

Mezinárodní den Flamenka probíhá během celého dne – na tyto ostatní akce je již vstup zdarma:

V rámci odpolední části programu budou mít zájemci možnost navštívit otevřené hodiny v jednotlivých akademiích a vyzkoušet si základní flamenkové kroky, rytmiku, nejpopulárnější taneční rekvizity (kastaněty, vějíř, manton – velký šátek), dozvědět se něco z historie flamenka a flamenkové teorie, prohlédnout si flamenkovou módu a doplňky.

Program během dne

Od 12:00 do 13:00 hodin můžete zavítat do akademie Flamenkeria (Veletržní 61, Praha7), kde proběhne lekce flamenka pro úplné začátečníky.

Od 14:00 do 15:00 hodin můžete s dětmi zajít do studia ITAKA (Korunní 35, Praha 2) na lekci flamenka pro děti. Ve studiu ITAKA bude také probíhat flamenkový bazar a přehlídka tanečních rekvizit a doplňků.

Od 16:00 do 17:00 hodin se můžete ve studiu Element (Opletalova 27, Praha 1) seznámit s historií a hudební teorií flamenka.

Bližší informace o programu naleznete zde.

Určitě neváhejte a zúčastněte se tohoto báječného dne, který proběhne v rytmu flamenka!

Video