Vážení divadelní příznivci,
PLATNOST DÁRKOVÝCH CERTIFIKÁTŮ KULTURA 2019/2020 JE PRODLOUŽENA DO 31. 12. 2021, DLE PRAVIDEL UVEDENÝCH NA NAŠEM WEBU V PROGRAMU DIVADEL.
Vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Nově přidáno do Kultury 2016/2017 divadlo na Fidlovačce

30. 03. 2017

Vážení divadelní příznivci nenechte si ujít tuto krásnou příležitost využít Vaše kupóny platné do 30/6/2017 z Kultury 2016/2017 do Divadla na Fidlovačce.

Kupóny platí na plný repertoár Divadla Na Fidlovačce a Komorní Fidlovačce s výjimkou dopoledních představení, silvestrovských představení, představení Můj báječný rozvod, Tři holky jako květ a Sugar (Někdo to rád horké).

Divadlo Na Fidlovačce

Divadlo Na Fidlovačce, které 28. října 2016 oslavilo 95. výročí svého vzniku, má za sebou velmi bohatý život. Ve své první životní etapě zažilo jak svoji zlatou éru, kdy na jeho jevišti hráli, tančili a zpívali ti nejlepší herci pražské divadelní scény, tak zakusilo časy o poznání smutnější, když bylo v roce 1976 pro nevyhovující technický stav uzavřeno. Díky velké houževnatosti Elišky Balzerové a Tomáše Töpfera, kteří iniciovali celonárodní sbírku na rekonstrukci chátrajícího divadla, mohlo být v roce 1998 Divadlo Na Fidlovačce po více než dvaceti letech znovu slavnostně otevřeno a stalo se neodmyslitelně jednou z nejvýznamnějších pražských divadelních scén.

V březnu 2006 zahájila svou činnost také komorní scéna Divadla Na Fidlovačce, nazvaná Komorní Fidlovačka (původně kino Morava). V tomto prostoru uvádíme, jak název napovídá, komornější repertoár – takříkajíc „z očí do očí“. Komorní Fidlovačka se nachází nedaleko Fidlovačky „Velké“, a to pouhých 333 kroků.

Divadlo Na Fidlovačce již tradičně uvádí představení vhodné pro široké spektrum diváků. Vedle nejkrásnějších muzikálů na Fidlovačku neodmyslitelně patří klasické, konverzační a situační komedie světových jmen, jakými jsou William Shakespeare, Thorntorn Wilder, Larry Shue či Joe DiPietro. V našem divadle nezapomínáme ani na naše mladé i nejmenší návštěvníky, kterým představujeme klasickou četbu prostřednictvím zábavné divadelní formy. Věříme, že si náš bohatý repertoár získá své věrné diváky všech věkových kategorií.  

Divadlo Na Fidlovačce, Křesomyslova 625;140 00 Praha 4

Komorní Fidlovačka, Boleslavova 13, 140 00 Praha 4

www.fidlovacka.cz