Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Pachelbel, Mozart, Vivaldi v Obecním domě

24. 03. 2016

Vážení divadelní příznivci, nyní máte výjimečnou možnost uplatnit kupóny z dárkových certifikátů (Komorní scény města pražského, Svět činohry, muzikálu, hudby a baletu a Kultura 2016) i na jedinečný velikonoční koncert Pachelbel, Mozart, Vivaldi v Obecním domě. Koncert se koná přímo na Velikonoční pondělí (28. 3. 2016) od 20:00 hodin.

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze, jež stojí na náměstí Republiky. Největší je Smetanova síň sloužící jako koncertní sál pro cca. 1200 posluchačů. V této síni se bude konat také Velikonoční koncert, Pachelbel, Mozart, Vivaldi. Na tento koncert můžete výjimečně uplatnit kupóny z výše uvedených certifikátů, a to na libovolnou cenovou kategorii.

Koncert se koná 28. 3. 2016 od 20:00 hodin.

Program koncertu:

  • J. Pachelbel - Kánon
  • W. A. Mozart - Malá noční hudba, serenáda č. 13, KV 525
  • A. Vivaldi - Čtvero ročních dob

    Ukázka:

    Logo ticketpro

Délka koncertu je cca 65 minut bez přestávky.

Vstupenky si rezervujte:

E-mail: info@dvorak-symphony-orchestra.com

Rezervované vstupenky si můžete vyzvednout na pokladně v den konání koncertu. Pořadatel akce má v Obecním domě umístěnou pokladnu. Pokladna je otevřena od 10:00 do 20:00 hodin.

Více informací a kontakt na pořadatele:

Tel: +420 720 349 287