Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Palmovka pulzuje!

07. 09. 2016

Divadlo pod Palmovkou vstupuje do nové divadelní sezóny s výstižným názvem Palmovka pulzuje!

První představení nové sezony bude v úterý 13. 9. OTHELLO s Ondřejem Veselým v hlavní roli. Jan Teplý získal za roli Jaga širší nominaci na cenu Thálie 2014 za mimořádný jevištní výkon.

V sobotu 17. 9. můžete zhlédnout poslední novinku na repertoáru - KRVAVOU SVATBU s Terezou Dočkalovou, Ondřejem Veselým, Zuzanou Slavíkovou a dalšími libeňskými herci.  

Přední pražská scéna pod vedením ředitele a uměleckého šéfa Michala Langa energicky pokračuje ve sledování hlavní, úspěšné programové linie. Tou je divadlo silných příběhů a velkých hereckých výkonů, pomáhající divákovi nalézt odpovědi na otázky, které mu přináší život v současném světě.

Úvodní premiérou sezóny 2016/2017 bude 21. října „trpká komedie o muži, kterému ležel svět u nohou, a přesto jej vyzval na souboj“ –  Molièrův Don Juan v režii Michala Langa. Na sklonku letošního roku, 16. prosince, na jeviště velké scény Divadla pod Palmovkou vstoupí Nora a Thorvald Helmerovi, jejichž manželství se zdá být vzorově šťastné. Leč v nedávné minulosti se Nora v zájmu svého manžela dopustila drobného podvodu a teď je v pasti vyděrače…. Režie slavné a stále aktuální Ibsenovy hry Nora (Domeček pro panenky) se ujal Jan Nebeský, který před třiceti lety právě v Divadle pod Palmovkou režíroval svého prvního Ibsena a nyní poslední z Ibsenových her, jež dosud nezinscenoval. Mocná Afrodité, nejdojemnější komedie Woody Allena nejen o mileneckém mnohoúhelníku, v režii hostujícího Vojtěcha Štěpánka, někdejšího uměleckého šéfa Divadla Komedie, bude mít premiéru 10. března. Závěr sezóny bude patřit Flaubertově Paní Bovaryové. Dramatizaci Ivy Klestilové proslulého románu o hledání rodinného štěstí, nevěře a finanční a morální krizi bude režírovat Michal Lang.

 

Rezervace vstupenek:

Divadlo pod Palmovkou

Zenklova 34

Praha 8

Tel.: 283 011 119, 734 200 097

e-mail: obchodni@podpalmovkou.cz

Pokladna:

Po – pá 11 -18 hod. a hodinu před představením.

Tel.: 283 011 127