Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Pocta slavným Čechům

16. 05. 2014

Vážení divadelní příznivci,
nyní máte jedinečnou možnost uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Svět činohry a muzikálu – Kultura 2013/2014 a z dárkového certifikátu Poleťte s námi na křídlech zábavy – Kultura 2014 i na mezinárodní hudební projekt POCTA SLAVNÝM ČECHŮM, který se koná 28. 5. 2014 od 19:00 hodin v Šaldově divadle v Liberci.

Nenechte si ujít tento koncert a přijďte zavzpomínat na slavné české umělce a vlastence. Zavzpomínáme na pilíře české hudby – Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, Josef Suk, Leoš Janáček, Bohuslav Martinů, Gustav Mahler a na další české skladatele, ale také na mezinárodně uznávaného diplomata Jana Masaryka a na světově uznávanou operní pěvkyni, nejúspěšnější žákyni Emmy Destinnové a později sólistku Metropolitní opery v New Yorku, z nichž poslední dva uvedení – Jan Masaryk a krásná a tajemná umělkyně, jejíž identita a životní příběh bude představen až na koncertu jako překvapení, kteří – ač byli profesně vzdáleni, spojili své síly i na hudebním poli, prokázali své vlastenectví, proslavili se ve světě a svými mimořádnými úspěchy získali úctu a uznání pro svou vlast v cizině.

Koncert je pojat jako tematický a hudební. Díla jsou doprovázena citlivým a zajímavým průvodním slovem moderátorů, kteří osvětlují zajímavé historické souvislosti a přinášení velmi nevšední a málo známá fakta.

Využijte této jedinečné příležitosti a zavítejte do krásného města v severních Čechách a do Šaldova divadla, které je pýchou města, poslechnout si krásnou muziku a s úctou zavzpomínat na české velikány.

Vstupenky si rezervujte:

  • online na stránkách divadla: Nenechte si ujít tento koncert a přijďte zavzpomínat na slavné české umělce a vlastence. Zavzpomínáme na pilíře české hudby – Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, Josef Suk, Leoš Janáček, Bohuslav Martinů, Gustav Mahler a na další české skladatele, ale také na mezinárodně uznávaného diplomata Jana Masaryka a na světově uznávanou operní pěvkyni, nejúspěšnější žákyni Emmy Destinnové a později sólistku Metropolitní opery v New Yorku, z nichž poslední dva uvedení – Jan Masaryk a krásná a tajemná umělkyně, jejíž identita a životní příběh bude představen až na koncertu jako překvapení, kteří – ač byli profesně vzdáleni, spojili své síly i na hudebním poli, prokázali své vlastenectví, proslavili se ve světě a svými mimořádnými úspěchy získali úctu a uznání pro svou vlast v cizině. Koncert je pojat jako tematický a hudební. Díla jsou doprovázena citlivým a zajímavým průvodním slovem moderátorů, kteří osvětlují zajímavé historické souvislosti a přinášení velmi nevšední a málo známá fakta. Využijte této jedinečné příležitosti a zavítejte do krásného města v severních Čechách a do Šaldova divadla, které je pýchou města, poslechnout si krásnou muziku a s úctou zavzpomínat na české velikány. Vstupenky si rezervujte: - online na stránkách divadla: http:/www.saldovo-divadlo.cz/program/saldovo-divadlo/performance_id/479/ - telefonicky: 485 101 523 - mailem: pokladna@saldovo-divadlo.cz Vyzvednutí vstupenek: - kupóny z dárkového certifikátu Svět činohry a muzikálu – Kultura 2013/2014 a z dárkového certifikátu Poleťte s námi na křídlech zábavy – Kultura 2014 můžete uplatnit pouze na pokladně Šaldova divadla (Nám. Dr. Edvadra Beneše 22, Liberec). Cena vstupenky: 190 – 450 Kč. Kupóny se řídí pravidly použití, která jsou uvedena na zadní straně kupónu. Více informací naleznete zde: http:/www.saldovo-divadlo.cz/program/saldovo-divadlo/performance_id/479/ Pozvánku na koncert naleznete zde: https:/www.youtube.com/watch?v=SgFpZLEfuuw Příjemný kulturní zážitek!">http://www.saldovo-divadlo.cz/program/saldovo-divadlo/performance_id/479/
  • telefonicky: 485 101 523
  • mailem: pokladna@saldovo-divadlo.cz

Vyzvednutí vstupenek:

  • kupóny z dárkového certifikátu Svět činohry a muzikálu – Kultura 2013/2014 a z dárkového certifikátu Poleťte s námi na křídlech zábavy – Kultura 2014 můžete uplatnit pouze na pokladně Šaldova divadla (Nám. Dr. Edvadra Beneše 22, Liberec).

Cena vstupenky:

190 – 450 Kč.

Kupóny se řídí pravidly použití, která jsou uvedena na zadní straně kupónu.

Více informací naleznete zde: http://www.saldovo-divadlo.cz/program/saldovo-divadlo/performance_id/479/

Pozvánka na koncert:

Příjemný kulturní zážitek!