Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Prach aneb dva Maďaři se zbláznili

28. 01. 2014

Vážení divadelní příznivci, nyní máte jedinečnou možnost uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Kultura 2014 i na představení Prach aneb dva Maďaři se zbláznili uváděné 10.2.2014 ve Studiu DVA.

Zamysleli jste se už někdy nad tím, co by vás mohlo vytrhnout z každodennosti? Z letargie, zažitého koloběhu všedních dní, zvyků a vyšlapaných kolejí? Hlavní výhra v loterii? Ano! Není to sice originální, ale zato lákavá možnost.

Co všechno se může stát, když do fádnosti všedních dnů udeří blesk z čistého nebe ve formě milionů? Přijďte, bavte se a v průběhu představení plného vtipných situací  si navždycky zakážete sázet…

Autor příběhem manželského páru, který vyhraje hlavní výhru v loterii, reflektuje pikantní společenské i rodinné problémy. Hra zatíná do živého, dojímá, překvapuje a baví. Szidi Tobias (v Čechách známá především jako zpěvačka) a Attila Mokos předvádějí pod režijním vedením Juraje Nvoty herecký koncert, který vám zaručí neobyčejný divadelní zážitek.

Kupóny lze uplatnit na I., II. a III. cenovou kategorii a řídí se pravidly použití dárkového certifikátu Kultura 2014.

Vstupenky je možné rezervovat na pokladně divadla na telefonním čísle 222 222 598, nebo v obchodním oddělení divadla na telefonním čísle273 139 147.

PRACH foto (c) Ctibor Bachratý 0001
PRACH foto (c) Ctibor Bachratý 0002
PRACH foto (c) Ctibor Bachratý 0004
PRACH foto (c) Ctibor Bachratý 0006
PRACH foto (c) Ctibor Bachratý 0012
PRACH foto (c) Ctibor Bachratý 0018
PRACH foto (c) Ctibor Bachratý 0019