Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Se zbylými kupóny na koncert!

10. 07. 2015

Vážení, v případě, že Vám zbyly kupóny z informační brožury Klicperovo divadlo - divadelní sezóna 2014/2015, nezoufejte. Máme pro Vás dobrou zprávu! Zbylé kupóny můžete uplatnit na koncert s názvem Soňa Červená, který 22. 9. 2015 pořádá Filharmonie Hradec Králové. Koncert začíná v 19:30sále Filharmonie HK.

Úterý 22. 9. 2015, 19.30 hodin

Sál Filharmonie Hradec Králové

Soňa Červená – Naše první dáma

Sama o sobě říká, že právě žije již třetí uměleckou kariéru svého života – melodram. Místo mezi světovými operními divami si vydobyla již dávno. Právem proto otevírá řadu OPERA DIVA, přestože dnes vládne a exceluje se slovem mluveným a svými výkony nás nepřestává tato diva udivovat!

MARTINŮ Ronda

Martinů Kuchyňská revue, jazzový balet

Saint-Saëns Karneval zvířat, velká zoologická fantazie

Soňa Červená umělecký přednes

Karel KOŠÁREK klavír

Jana TURKOVÁ klavír

Filharmonie Hradec Králové

Pavel Šnajdr dirigent

Kupóny během prázdnin lze uplatnit:

Informačmí centrum Gočárova tř. 1225, Hradec Králové

Po - Pá  8.00 - 16.00 hodin

Rezervace vstupenek:

Filharmonie Hradec Králové

Tel: 495 211 375, 495 221 901

E-mail: fhk@fhk.cz

Kupóny na tento koncert lze uplatnit v rámci spolupráce se společností PRO BONUSYS s.r.o. mezi Filharmonií Hradec Králové a Klicperovým divadlem.