Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Stará dobrá kapela

02. 06. 2016

Divadlo Palace vyrazilo se svou premiérovou inscenací, Stará dobrá kapela, do Městského divadla Slaný (14.6.2016, 19:30 hod.). Pokud jste tedy zatím nestihli vyčerpat všechny kupóny z dárkového certifikátu Svět činohry, muzikálu, hudby a baletu, máte nyní jedinečnou možnost zavítat do krásného a malebného města Slaný na toto premiérové představení, které do kampaně přidáváme naprosto výjimečně.

Hluboce lidská, hořko sladká komedie, o lásce, snech a síle přátelství.

Někdejší repetent Beďar chce udělat "něco velikého", čím by korunoval svůj život. Svolá abiturientský večírek píseckého gymnázia po 50 letech. Vrcholem večírku má být koncert znovuobnovené studentské kapely, kterou kdysi vedl. Při jejích zkouškách se po dlouhých letech setkávají také dva bývalí kamarádi na život a na smrt, Šána a Pinďas, jejichž přátelství rozbila láska k jedné spolužačce, Marušce Kurandové. Čtvrtým členem kapely a vtipným glosátorem veškerého dění je věčný pábitel Áda, milovník života i žen, který neustále prchá před svou manželkou Hermínkou. Jak se blíží termín večírku a příjezd milované spolužačky,mění se zkoušky v bitevní pole obou soků v lásce. Vše se ještě zkomplikuje a posléze smírně vyřeší, když přijíždí spolužačka Andula.

Režie: Petr Hruška
Hrají: Václav Postránecký, Svatopluk Skopal, Zdeněk Maryška, René Přibil, Václav Helšus, Johana Tesařová / Zdena Herfortová,
Naďa Konvalinková.

Vstupenky si rezervujte:

Tel: 312 522 455, 602 519 483