Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Strakonický dudák

05. 05. 2014

Vážení divadelní příznivci, nyní máte možnost využít kupóny z dárkového certifikátu Národní divadlo Praha 2014 i na představení Strakonický dudák. Toto představení bude nahrazovat vybranou inscenaci v dárkovém certifikátu Národní divadlo Praha 2014, a to Cyrana z Bergeracu, které má v červnu derniéru. Na Strakonického dudáka však nemusíte čekat až do června, ale můžete na něj zavítat už v půlce měsíce května!

Pouze na večerní představení Strakonického dudáka můžete zavítat do Národního divadla v těchto termínech:

15. 5. 2014 19:00 hodin

23. 5. 2014 19:00 hodin

15. 6. 2014 19:00 hodin

18. 9. 2014 19:00 hodin

25. 11. 2014 19:00 hodin

 

Nejslavnější hra českého klasika. Báchorka určená dospělým i dětem.

 

V půvabné pohádce se prolínají reálné, typicky české postavy s tajemnou říší přírody, se světem nadpřirozených sil. Je to také národní mýtus, součást naší společné paměti – vypráví o našich kořenech. O tom, jak právě my vnímáme domov, přírodu a svět. Proto se právě této české hře jako jediné dostalo přídomku národní.

Dudák Švanda, nezná svou matku, nemá peníze, a tak si nemůže vzít Dorotku. Vydá se do světa. Očarované dudy mu přinesou úspěch, ale ne štěstí. Unikne vězení, vrátí se domů. Zde však nenachází klid a propadá se na dno, jako by byl prokletý. Zachrání ho až Dorotčina láska.

Režie: J. A. Pitínský

Hrají: Igor Orozovič, Magdalena Borová, Karel Dobrý j. h./ Filip Kaňkovský, Taťjana Medvecká, Ondřej Pavelka, Eva Salzmannová, Kateřina Holánová/ Hana Igonda Ševčíková, Jan Hartl, Jaromíra Mílová, Radúz Mácha, Alexej Pyško, Antonie Talacková a další.

Více informací o inscenaci naleznete zde: http://www.narodni-divadlo.cz/cs/predstaveni/6294

Vstupenky si rezervujte dle pravidel dárkového certifikátu Národní divadlo Praha 2014.