Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Víkendová představení v Divadle Palace

11. 03. 2015

Vážení divadelní příznivci, rádi bychom Vás jménem Divadla Palace pozvali následující jarní neděli, 15.3.2015, na výborné komediální představení Manželský poker a Jo, není to jednoduché. Na obě tyto inscenace můžete tuto neděli, 15.3.2015, uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Svět činohry a muzikálu - Kultura 2014/2015.

Manželský poker

Poker je naprosto geniální hrou především z toho důvodu, že díky své zdánlivé jednoduchosti, která přebíjí skrytou komplexnost, může oslovovat nejširší spektrum klientů. Přestože je poker považován za karetní hru, jedná se spíše o střet...

V životě nastávají situace, kdy dochází k „vyložení karet na stůl“, takže „karty jsou rozdány“ a jednotlivá kola vysvětlování a slovních říček, které ve své hře popsal slavný autor, mistr francouzské konverzační komedie Marc Camoletti (mimochodem autor jedné z našich nejúspěšnějších komedií A do pyžam) Vás dokonale pobaví.

Hrají:

Bernard
Jiří Langmajer

Jacqueline
Daniela Šinkorová

Gertruda
Kateřina Pindejová

Brigitte
Adéla Gondíková / Andrea Kerestešová

Jennifer
Andrea Kerestešová / Michaela Sejnová

Bertrand
Jan Krafka

Robert
Petr Stach

 

Jo, není to jednoduché

Francouzská konverzační komedie o tom, jak může dopadnout doučování matematiky pod peřinou.

Hrají:

Eduard, 50 let
Jiří Langmajer

Marion, jeho žena
Adéla Gondíková

Sarah, 20 let
Monika Timková

Marco, 45 let
David Punčochář

Julie, 22 let
Karolína Krejčová

 

Na obě výše uvedené inscenace můžete v neděli, 15. 3. 2015, uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Svět činohry a muzikálu - Kultura 2014/2015.

Rezervace vstupenek:

Telefon: +420 224 228 814
E-mail: pokladna@divadlopalace.cz

Kupóny se řídí pravidly použití, která jsou uvedena na zadní straně jednotlivých kupónů.

Jo, není to jednoduché
Logo
Manželský poker