Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Aktuality k dárkovým certifikátům

Original Vintage Orchestra přináší noblesní show v rytmu swingu 20. let. Jedinečné je i zařazení originálních a energií nabitých big bandových úprav slavných moderních písní v dobovém stylu. Neopakovatelný zážitek umocní 17členný orchestr pod vedením charismatického hudebníka a zpěváka Petra Kroutila, jehož hosty budou Rosie Havelková, vokální trio Hot Sisters a losangeleská hvězda Chuck Wansley.

více informací
VELKÁ SWINGOVÁ NOC   s   ORIGINAL VINTAGE ORCHESTRA

Nyní nově přidáno do Kultury 2016/2017. Nenechte si ujít tento neopakovatelný zážitek!

více informací
LIGHT ART SHOW, kterou neuvidíte nikde jinde na světě

Výjimečně přidáváme do dárkového certifikátu Kultura 2016/2017 nové baletní představení společnosti AAI s.r.o. - Louskáček na hudbu P. I. Čajkovského. Přijďte do Divadla Hybernia zažít neopakovatelný pohádkový příběh plný dobrodružství. Louskáček Vám umožní alespoň na chvíli zapomenout na shon a stres, který všichni zažíváme a přenese Vás do světa fantazie, pohádek a romantiky. 

více informací
Louskáček

Divadlo pod Palmovkou vstupuje do nové divadelní sezóny s výstižným názvem Palmovka pulzuje!

více informací
Palmovka pulzuje!

Zbyly Vám ještě nějaké kupóny z dárkového certifikátu Národní divadlo Brno pro divadelní sezónu 2015/2016? Nestihli jste je využít do 30. 6. 2016?

Nezoufejte!

Platnost dárkového certifikátu prodlužujeme do konce září!

více informací
Prodloužení platnosti kupónů v Národním divadle Brno

Milí divadelní příznivci, protože je léto v plném proudu a my si přejeme, abyste si ho maximálně užili, přidali jsme do dárkového certifikátu Kultura 2016 představení Letních shakespearovských slavností 2016 Romeo a Julie

více informací
Romeo a Julie

Rozšíření platnosti kupónů Divadla v Dlouhé

Vzhledem k tomu, že představení do konce této sezóny jsou již vyprodaná, můžete v pokladně Divadla v Dlouhé do 30. 6. 2016 uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Komorní scény města pražského 2015/2016 i na představení konaná v září. Vstupenky si můžete rezervovat v plné výši na www.divadlovdlouhe.cz a kupón uplatnit v pokladně divadla při vyzvednutí vstupenek. Ostatní pravidla použití kupónu jsou beze změny.

Rozšíření platnosti kupónů Divadla v Dlouhé

Zbyly Vám ještě kupóny z dárkového certifikátu Komorní scény města pražského 2015/2016? Nestíháte je uplatnit do 30. 6. 2016? Nezoufejte. V měsíci září je můžete ještě využít ve Studiu Ypsilon, na vybrané inscenace. 

více informací
Ypsilonka i v září!

Divadlo Palace vyrazilo se svou premiérovou inscenací, Stará dobrá kapela, do Městského divadla Slaný (14.6.2016, 19:30 hod.). Pokud jste tedy zatím nestihli vyčerpat všechny kupóny z dárkového certifikátu Svět činohry, muzikálu, hudby a baletu, máte nyní jedinečnou možnost zavítat do krásného a malebného města Slaný na toto premiérové představení, které do kampaně přidáváme naprosto výjimečně.

více informací
Stará dobrá kapela

Letní hraní v Divadle Bez zábradlí

Milí divadelní příznivci, nyní máte možnost využít kupóny z dárkového certifikátu Kultura 2016 i na Letní hraní v Divadle Bez zábradlí. Program Letního hraní naleznete zde.

 

Letní hraní v Divadle Bez zábradlí