Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Aktuality k dárkovým certifikátům

Vážení divadelní příznivci, nyní máte výjimečnou možnost uplatnit kupóny z dárkových certifikátů (Komorní scény města pražského, Svět činohry, muzikálu, hudby a baletuKultura 2016) i na jedinečný charitativní koncert společnosti Dvořák Symphony Orchestra Prague, který se koná 10. 5. 2016 od 20:00 v Obecním domě - Smetanova síň.

více informací
Charitativní koncert - Dvořák Symphony orchestra

Hlava Medúzy

Milí divadelní příznivci, informujeme Vás o tom, že červnová představení Hlava Medúzy (Studio Ypsilon) jsou již vyprodaná. Seznam představení, která můžete ve Studiu Ypsilon navštívit naleznete zde - červnový program bude opět doplněn o některá představení z velkého sálu.

K výročí 100. představení se pro jednou přesune úspěšný historický muzikál z domovské Hybernie do malebnějšího prostředí, a to v podobě open airu na zámek Konopiště. Událost proběhne 25.června v 20:30 a pro milovníky muzikálů je připraveno překvapení – se svými oblíbenci se budete moci setkat (a ulovit i nějakou tu společnou fotku) na autogramiádě před představením. I na toto představení můžete uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Svět činohry, muzikálu, hudby a baletu.

více informací
Antoinetta - Královna Francie Open air

Vážení divadelní příznivci, nyní máte výjimečnou možnost uplatnit kupóny z dárkových certifikátů (Komorní scény města pražského, Svět činohry, muzikálu, hudby a baletuKultura 2016) i na jedinečné koncerty společnosti Dvořák Symphony Orchestra Prague konané v Obecním domě a v Klementinu.

více informací

Vážení divadelní příznivci, nyní máte výjimečnou možnost uplatnit kupóny z dárkových certifikátů (Komorní scény města pražského, Svět činohry, muzikálu, hudby a baletu a Kultura 2016) i na jedinečný velikonoční koncert Pachelbel, Mozart, Vivaldi v Obecním domě. Koncert se koná přímo na Velikonoční pondělí (28. 3. 2016) od 20:00 hodin.

více informací
Pachelbel, Mozart, Vivaldi v Obecním domě

Vážení majitelé dárkového certifikátu Centrum experimentálního divadla a Filharmonie Brno 2015, zbyly Vám kupóny z výše uvedené kampaně? Nezoufejte, kupóny můžete využívat ve Filharmonii Brno ještě v první polovině roku 2016!

více informací
Prodloužení kupónů ve Filharmonii Brno

Současný divadelní soubor končí v Divadle Komedie. Pokud jste tedy ještě neviděli některé inscenace divadelního spolku Company.CZ, máte tak možnost učinit pouze do konce dubna.

 

více informací
Divadlo Komedie končí

V případě, že jste ještě nestihli vyčerpat všechny kupóny z dárkového certifikátu Kultura 2015 - S láskou k divadlu! nezoufejte.

více informací

Mezinárodní den Flamenka se koná poprvé v Praze a vy můžete být u toho! Kupóny z dárkového certifikátu Kultura 2015 – S láskou k divadlu! a z dárkového certifikátu Svět činohry, muzikálu, hudby a baletu můžete výjimečně uplatnit na večerní program Mezinárodního dne FlamenkaRetro Music Hall 15. 11. 2015.

více informací
Mezinárodní den flamenka

Nyní máte jedinečnou možnost uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Centrum experimentálního divadla a Filhamronie Brno na jedinečný koncert Chopin na dobových nástrojích konaný 10. 11. 2015 od 19:30 v Besedním domě.

více informací
Chopin na dobových nástrojích