Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Aktuality k dárkovým certifikátům

Dlouho očekávané je tu! A vy máte jedinečnou možnost využít kupóny z kampaně Kultura 2015 - S láskou k divadlu! i na vybrané termíny muzikálu Evita.

více informací
Evita

V roce 2015 čeká Brno Moravský podzim 2015. První Filharmonií Brno pořádaný Moravský podzim 2013 byl FANTASTICKÝ, tento bude fantastický a MULTIMEDIÁLNÍ. Opět se světovými hvězdami a tentokrát s dramaturgickým výběrem programů a účinkujících zaměřeným na hledání souvislostí mezi hudbou a filmem, pohyblivým obrazem, ale též textem (zpívaným i recitovaným) a podobně. Na vybrané koncerty můžete využít kupóny z dárkového certifikátu Centrum experimentálního divadla a Filharmonie Brno 2015.

více informací
Moravský podzim 2015

Nyní můžete výjimečně uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Centrum experimentálního divadla a Filharmonie Brno 2015 i na představení Letních shakespearovských slavností Brno 2015, Jak se vám líbí, v termínu 3. 8. 2015.

více informací
Jak se vám líbí

Z důvodu zájmu o Letní shakespearovské slavnosti 2015 Praha přidáváme do programu hned několik termínů inscenace Mnoho povyku pro nic.

více informací
Mnoho povyku pro nic

Vážení divadelní příznivci, nyní máte výjimečnou možnost uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Kultura 2015 - S láskou k divadlu! i na jedinečný klavírní koncert s názvem PIANO KONCERT.

více informací
Piano Koncert

Vážení, v případě, že Vám zbyly kupóny z informační brožury Klicperovo divadlo - divadelní sezóna 2014/2015, nezoufejte. Máme pro Vás dobrou zprávu! Zbylé kupóny můžete uplatnit na koncert s názvem Soňa Červená, který 22. 9. 2015 pořádá Filharmonie Hradec Králové. Koncert začíná v 19:30sále Filharmonie HK.

více informací
Se zbylými kupóny na koncert!

Vážení, v případě, že Vám zbyly kupóny z informační brožury Komorní scény města pražského 2014/2015 a z informační brožury Svět činohry a muzikálu - Kultura 2014/2015 nezoufejte! Se zbylými kupóny můžete vyrazit na festival ROZMARNÉ LÉTO.

více informací
Se zbylými kupóny na festival!

V případě, že Vám zbyly kupóny z informační brožury Svět činohry a muzikálu – Kultura 2014/2015 a z informační brožury Komorní scény města pražského 2014/2015 nezoufejte. Máme pro Vás dobrou zprávu! Zbylé kupóny můžete uplatnit na nový muzikál Přízrak Londýna hraný v Divadle Hybernia, a to na všechny reprízy do 31. 12. 2015.

více informací
Se zbylými kupóny na muzikál Přízrak Londýna

Vážení divadelní příznivci, v případě, že Vám zbyly kupóny z dárkového certifikátu Národní divadlo Brno, nezoufejte. Národní divadlo Brno bude akceptovat kupóny i v měsíci září.

více informací
Prodloužení platnosti kupónů v Národním divadle Brno

Vážení majitelé dárkového certifikátu Svět činohry a muzikálu - Kutlura 2014/2015, RockOpera Praha Vám nabízí možnost uplatnění kupónů z výše uvedeného certifikátu na podzimní představení.

více informací
RockOpera Praha