Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Aktuality k dárkovým certifikátům

Vím, že víš, že vím

Vážení divadelní příznivci, rádi bychom Vás informovali, že na nové představení uváděné v Divadle ABC, Vím, že víš, že vím, není možné uplatnit kupóny z dárkového certifikátu. Jedná se o zcela nové představení (premiéra 7.3.2015), na které není možné uplatnit kupóny. Děkujeme za pochopení.

Vím, že víš, že vím

Rádi bychom Vás informovali o přidaném představení do dárkového certifikátu Klicperovo divadlo - Divadelní sezóna 2014/2015 - FLIGNY, KOKS A KUTILOVÉ.

více informací
Fligny, koks a kutilové

Nyní máte jedinečnou možnost výjimečně uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Komorní scény města pražského 2014/2015 na vybrané termíny inscenace Červená v Divadle v Řeznické.

více informací
Červená v Divadle v Řeznické

Vážení divadelní příznivci, rádi bychom Vás informovali o tom, že jsme do dárkového certifikátu Kultura 2015, S láskou k divadlu! přidali zcela nový muzikál Přízrak Londýna hraný v Divadle Hybernia.

více informací
Přízrak Londýna

Vážení divadelní příznivci, nyní máte jedinečnou možnost uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Svět činohry a muzikálu - Kultura 2014/2015 i na zcela nový muzikál Přízrak Londýna hraný v Divadle Hybernia.

více informací
Přízrak Londýna

Vážení divadelní přátelé, kupóny z dárkového certifikátu Kultura 2014 můžete ještě začátkem kalendářního roku 2015 uplatnit v těchto divadlech:

více informací
Kultura 2014 - Poleťte s námi na křídlech zábavy!

Koncem tohoto roku a s příchodem vánočních svátků začala společnost PRO BONUSYS s.r.o. finančně podporovat Dětské centrum Milovice.

více informací
Dětské centrum Milovice

Revizor

Vážení divadelní příznivci, na silvestrovské představení (31.12.2014) Revizor, hrané v Šaldově divadle, není možné uplatnit kupóny z dárkového certifikátu F. X. Šaldy.

Uplatnění kupónů z dárkového certifikátu Divadlo F. X. Šaldy

Vážení divadelní příznivci, nyní můžete kupóny z dárkového certifikátu Divadlo F. X. Šaldy uplatnit i v Eurocentru v Jablonci nad Nisou a v Městském informačním centru Frýdlant.

Uplatnění kupónů z dárkového certifikátu Divadlo F. X. Šaldy

Cry baby cry

Vážení divadelní příznivci, z důvodu velkého zájmu a vyprodanosti představení Cry baby cry z repertoáru Švandova divadla, není možné využít na toto představení kupóny z dárkového certifikátu Kultura 2014 - Poleťte s námi na křídlech zábavy. Švandovo divadlo nabízí spoustu další excelentních inscenací, na které můžete kupóny využít: https://www.bonusys.cz/kalendar-program-divadel/?d=423&od=&do=. Děkujeme za pochopení.

Cry baby cry