Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Divadelní ochutnávka

Divadelní ochutnávka

Sestav si svůj vlastní produkt! 
2 x kupón plný zábavy (50% sleva až na čtyři libovolné vstupenky do divadel, na koncerty vážné hudby, černé divadlo a balety)

Dostupnost skladem
299 KčProdukt již není dostupný.

Divadelní ochutnávka je jedinečná obálka plná divadelních pochutin.

Do obálky si můžete zvolit libovolné 2 položky z našich dárkových certifikátů. Divadelní ochutnávka je krásný a hodnotný dárek pro Vaše blízké!

Dáte přednost muzikálům? Nebo se raději potěšíte na velké scéně a později v komorním divadle? Což takhle si vychutnat koncert vážné hudby a poté se pobavit na komedii?  V tuto chvíli je vše možné! Do obálky vložte pouze to, co Vás potěší a z čehož se budou radovat i Vaši nejbližší spolu s Vámi.

Průměrná šetřící hodnota obálky se dvěma libovolně zvolenými kupóny je 700 – 2 000 Kč.

Na výběr máte z těchto kupónů:

 

KULTURA 2019/2020

MĚSTSKÁ DIVADLA PRAŽSKÁ (ABC, ROKOKO, KOMEDIE); DIVADLO POD PALMOVKOU; DIVADLO V DLOUHÉ; ŠVANDOVO DIVADLO; DIVADLO NA ZÁBRADLÍ; DIVADLO V ŘEZNICKÉ; DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ; DIVADLO PALACE; DIVADLO U HASIČŮ; DIVADLO RADKA BRZOBOHATÉHO; DIVADLO BRODWAY; DIVADLO NA FIDLOVAČCE; DIVADLO KALICH; DIVADLO V RYTÍŘSKÉ; DVOŘÁK SYMPHONY ORCHESTRA  (Koncerty jsou uváděné v Klementinu a v Obecním domě); AGENCY ARTISTIC INTERNATIONAL (Koncerty jsou uváděné v Bazilice sv. Jiří na Pražském hradě, Kostele sv. Martina ve Zdi a Kostele sv. Kajetána, balety v divadle Hybernia); BM ART AGENCY (Koncerty jsou uváděné v Maiselově synagoze); ROCKOPERA PRAHA; DIVADLO METRO; DIVADLO TA FANTASTIKA

Platnost kupónu je do 31. 10. 2020. PLATNOST KUPÓNŮ PRODLOUŽENA DO 28.2. 2021. 

Program k této kampani naleznete zde (pravidelně jej aktualizujeme a doplňujeme). 

Informace o této kampani a pravidla použití naleznete zde. 

Kupón se řídí pravidly použití, která jsou uvedena na zadní straně kupónu.

Po předložení jednoho kupónu z dárkového certifikátu Kultura 2019/2020 dostanete k zakoupené vstupence další vstupenku zdarma na sousední míst

PŘEJEME VÁM, NECHŤ SKRZE VAŠE SMYSLY NAPLNO OCHUTNÁTE NEZAPOMENUTELNÉ CHVÍLE V DIVADLECH!