Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Divadelní ochutnávka

Divadelní ochutnávka

Sestav si svůj vlastní produkt! 
2 x kupón plný zábavy (50% sleva až na čtyři libovolné vstupenky do divadel, na koncerty vážné hudby, černé divadlo a balety)

Dostupnost skladem
299 Kč
Divadelní ochutnávka je jedinečná obálka plná divadelních pochutin.

Do obálky si můžete zvolit libovolné 2 položky z našich dárkových certifikátů. Divadelní ochutnávka je krásný a hodnotný dárek pro Vaše blízké!

Dáte přednost muzikálům? Nebo se raději potěšíte na velké scéně a později v komorním divadle? Což takhle si vychutnat koncert vážné hudby a poté se pobavit na komedii?  V tuto chvíli je vše možné! Do obálky vložte pouze to, co Vás potěší a z čehož se budou radovat i Vaši nejbližší spolu s Vámi.

Průměrná šetřící hodnota obálky se dvěma libovolně zvolenými kupóny je 700 – 2 000 Kč.

Na výběr máte z těchto kupónů:

  • KULTURA 2018/2019

DIVADLO RADKA BRZOBOHATÉHO; DIVADLO KALICH; DIVADLO U HASIČŮ; DIVADLO PALACE; DIVADLO METRO; DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ; DIVADLO HYBERNIA; DIVADLO NA FIDLOVAČCE; DIVADLO KOMORNÍ FIDLOVAČKA; STUDIO DVA DIVADLO; DIVADLO TA FANTASTIKA; AAI s.r.o. (Koncerty jsou uváděné v Bazilice sv. Jiří na Pražském hradě a v Kostele sv. Martina ve Zdi, balety v divadle Hybernia); BM ART AGENCY (Koncerty jsou uváděné ve Španělské synagoze); DVOŘÁK SYMPHONY ORCHESTRA PRAGUE (Koncerty jsou uváděné v Klementinu a v Obecním domě); DIVADLO POD PALMOVKOU; DIVADLO V DLOUHÉ; DIVADLO V ŘYTÍŘSKÉ; DIVADLO V ŘEZNICKÉ; ŠVANDOVO DIVADLO; DIVADLO NA ZÁBRADLÍ; RockOpera Praha; BLACK LIGHT THEATRE OF PRAGUE

Platnost kupónu je do 31. 10. 2019.

Program k této kampani naleznete zde (pravidelně jej aktualizujeme a doplňujeme). 

Informace o této kampani a pravidla použití naleznete zde. 

Kupón se řídí pravidly použití, která jsou uvedena na zadní straně kupónu.

Po předložení jednoho kupónu z dárkového certifikátu Kultura 2018/2019 dostanete k zakoupené vstupence další vstupenku zdarma na sousední místo

 

 

PŘEJEME VÁM, NECHŤ SKRZE VAŠE SMYSLY NAPLNO OCHUTNÁTE NEZAPOMENUTELNÉ CHVÍLE V DIVADLECH!