Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Kultura 2017/2018

Kultura 2017/2018

Certifikát obsahuje 8 vstupenek zdarma, které jsou volně přenosné a uplatňují se systémem 1+1 (50% sleva ze dvou vstupenek). Poprvé máme pro Vás více jak 20 divadel a koncertních sálů "pod jednou střechou" a prodlouženou platnost až do 31. 10. 2018.

Dostupnost skladem
1 099 Kč

Produkt již není dostupný.

Certifikát obsahuje 8 vstupenek zdarma, které jsou volně přenosné a uplatňují se u jednotlivých partnerů systémem 1+1 (při zakoupení jedné vstupenky v plné ceně druhá vstupenka zdarma).

Poprvé máme pro Vás více jak 20 divadel a koncertních sálů "pod jednou střechou" a prodlouženou platnost až do 31. 10. 2018.

 50% slevu na vstupenky můžete  s tímto dárkovým certifikátem využívat u těchto našich partnerů:

 • DIVADLO ABC
 • DIVADLO ROKOKO
 • DIVADLO U HASIČŮ
 • DIVADLO PALACE
 • DIVADLO METRO
 • DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ
 • DIVADLO HYBERNIA
 • DIVADLO NA FIDLOVAČCE
 • DIVADLO KOMORNÍ FIDLOVAČKA
 • STUDIO DVA DIVADLO
 • DIVADLO TA FANTASTIKA
 • AAI s.r.o. (Koncerty jsou uváděné v Bazilice sv. Jiří na Pražském hradě a v Kostele sv. Martina ve Zdi, balety v divadle Hybernia)
 • BM ART AGENCY (Koncerty jsou uváděné ve Španělské synagoze)
 • DVOŘÁK SYMPHONY ORCHESTRA PRAGUE (Koncerty jsou uváděné v Klementinu a v Obecním domě)
 • DIVADLO POD PALMOVKOU
 • DIVADLO V DLOUHÉ
 • STUDIO YPSILON
 • DIVADLO V ŘEZNICKÉ
 • ŠVANDOVO DIVADLO
 • DIVADLO NA ZÁBRADLÍ
 • RockOpera Praha

Program

 • Program k tomuto dárkovému certifikátu naleznete zde.
 • Nově můžete filtrovat dle žánru (činohra, muzikál, balet, vážná hudba...).

Program pravidelně aktualizujeme. Prosím sledujte i aktuality k dárkovému certifikátu - zde naleznete přidaná představní či divadla, která se do projektu zapojila po vytištění brožury.

Cena

 • Cena dárkového certifikátu s 8 vstupenkami zdarma (při zakoupení 1 vstupenky v plné ceně druhá zdarma) je 1 099,-Kč.

Výhody

 • Šetřící hodnota dárkového certifikátu je 3 000 Kč – 10 000 Kč. Záleží, na jaká představení a místa k sezení kupóny uplatníte.
 • Platnost dárkového certifikátu je do 31. 10. 2018.
 • Dárkový certifikát ani jednotlivé kupóny nejsou na jméno. Můžete je darovat svým blízkým, zaměstnancům, členům organizace, zákazníkům nebo obchodním partnerům.
 • Počet kupónů použitých najednou není omezen – můžete zorganizovat hromadnou akci či zájezd pro Vaše zaměstnance, obchodní partnery, občany, členy Vaší organizace, atd.
 • Rezervace vstupenek je možná i několik měsíců dopředu.
 • Termín a místo k sezení si určujete Vy!

PRAVIDLA POUŽITÍ KUPÓNU U JEDNOTLIVÝCH PARTNERŮ:

DIVADLO ABC: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení z produkce Divadla ABC s výjimkou představení Shirley Valentine, Pan Kaplan má třídu rád, Vím, že víš, že vím a představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách. Kupóny není možné uplatnit na představení, která budou mít premiéru v divadelní sezóně 2017/2018, pronájmy, hostující představení, dámská jízda, a silvestrovská představení.

DIVADLO ROKOKO: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení z produkce Divadla Rokoko. Kupóny není možné uplatnit na představení, která budou mít premiéru v divadelní sezóně 2017/2018, pronájmy, hostující představení, dámská jízda, a silvestrovská představení.

DIVADLO NA FIDLOVAČCE: kupóny platí na plný repertoár Divadla Na Fidlovačce a Komorní Fidlovačce s výjimkou dopoledních představení, silvestrovských představení, představení Můj báječný rozvod, Tři holky jako květ, Sugar (Někdo to rád horké) a Ženy na pokraji nervového zhroucení.

STUDIO DVA DIVADLO: Kupóny platí na tato vybraná představení v divadle Studio DVA v Paláci Fénix:

Činohry: : Hvězda, CELEBRITY, Sex pro pokročilé, Hovory o štěstí mezi čtyřma očima, Klára a Bára, Otevřené manželství, Vše o ženách, Vysavač, SMOLÍKOVI

Muzikál: Evita, Hello, Dolly!, Děvčátko – Vánoční příběh, Vánoční koleda

Hosté – Divadlo Bolka Polívky: DNA, Mínus dva, Pro dámu na balkoně, Šašek a syn

Hosté – Štúdio L+S, Bratislava: Iluzionisti, Listy Emilovi, Malé manželské zločiny, Rybárik kráľovský, Starí majstri, Tri grácie z umakartu, Život na trikrát. Kupóny lze uplatnit na I., II. a III. cenovou kategorii. Počet kupónů použitých najednou není omezen.

Vstupenky rezervujte na www.studiodva.cz a poté si je vyzvedněte na pokladně divadla. Sleva bude uplatněna až při osobním odběru.  Kupóny platí i na vybraná představení na Letní scéně Vyšehrad. Tato vybraná představení budou aktuálně uvedena na webových stránkách www.bonusys.cz.

DIVADLO U HASIČŮ: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení v divadle s výjimkou hostující hry CAVEMAN. Kupóny nelze uplatnit na koncertní pořady a pronájem.

DIVADLO PALACE: kupóny platí na tato vybraná představení : Jo, není to jednoduché, Rodina je základ státu, Stará dobrá kapela, Světáci, Do ložnice vstupujte jednotlivě.

DIVADLO METRO: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení v produkci divadla Metro. Kupóny není možno uplatnit na hostující soubory a představení v nájmu.

DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ: kupóny platí na tato vybraná představení Bez roucha aneb Ještě jednou ze zadu, Každý rok ve stejnou dobu, Další roky ve stejnou dobu, Kdes to byl/a v noci?,  Sunny boys, Terasa, Tři muži na špatné adrese, 2x Woody Allen, Kvartet, Garderobiér, Mnoho povyku pro nic, Art.

DIVADLO HYBERNIA: kupóny platí na představení Antoinetta – Královna Francie, Přízrak Londýna a Sibyla královna ze Sáby, Romeo a Julie - přidáno, Mefisto a nově na Robinson námořník z Yorku.

AAI s.r.o.: kupóny platí na všechny koncerty společnosti AAI s.r.o. uváděné v Bazilice sv. Jiří na Pražském hradě a v Kostele sv. Martina ve Zdi. Kupóny platí také na baletní představení Louskáček, Carmen, Labutí jezero – Swan Lake a na baletní představení Romeo a Juliet uváděno v Divadle Hybernia.

DVOŘÁK SYMPHONY ORCHESTRA: kupóny platí na všechny koncerty produkce Dvořák Symphony orchestra uváděné v Klementinu a v Obecním domě.

DIVADLO POD PALMOVKOU: kupony platí v plném rozsahu na plný repertoár divadla s výjimkou premiér. Na inscenaci Králova řeč a FUK! lze kupony uplatnit pouze na balkon.

DIVADLO V DLOUHÉ: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení souboru Divadla v Dlouhé ve velkém sále s výjimkou inscenace Oněgin byl Rusák a Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách. Kupóny není možno uplatnit na zadaná představení, hostující soubory a představení uváděná v divadelní kavárně.

STUDIO YPSILON: kupóny platí na jakékoliv představení z repertoáru Studia Ypsilon uváděné na Malé scéně. Z důvodu vyprodanosti představení Hlava Medúzy, Vratká prkna a Proměna je počet kupónů použitých na jedno představení omezen na 30 ks.

DIVADLO V ŘEZNICKÉ: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení Divadla v Řeznické s výjimkou představení Sametová noc a s výjimkou nových představení sezóny 2017/2018.

ŠVANDOVO DIVADLO: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení souboru Švandova divadla na Smíchově s výjimkou inscenace Kdo je tady ředitel?, CRY BABY CRY, Pankrác ´45, premiér a prvních tří repríz novinek v repertoáru.

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení z repertoáru Divadla Na zábradlí s výjimkou inscenace Korespondence V+W a Hamleti.

ROCKOPERA PRAHA: kupóny platí na představení: Oidipus Tyranus, Antigona, 7 proti Thébám MetalOpera, Romeo a Julie, Faust, Anna Karenina, Proces, Bardo Thödol a Malý princ.  Vstupenky objednávejte na adrese www.rockopera.cz/bonusys.

DIVADLO TA FANTASTIKA: kupóny platí na představení Aspects of Alice a LIGHT ART SHOW.

BM ART AGENCY: kupóny platí v plném rozsahu na všechny koncerty (představení) v produkci BM ART AGENCY ve Španělské synagoze. Kupóny lze uplatnit pouze na pokladně BM ART Agency před vstupem do Španělské synagogy v den koncertu nebo kterýkoliv den, kdy je pořádán koncert, a to od 10:00 do 18:30 hodin.

MUZIKÁL SHREK - přídáno. Platí na vstupenky za 690,- a 790 Kč. Rezervace vstupenek: Zuzana Kučerová Tel: +420 732 416 209, +420 221 419 413 E-mail: kucerova@musical-production.cz

 

NEZAPOMENUTELENÉ KULTURNÍ ZÁŽITKY VÁM PŘEJE TÝM BONUSYS!