Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Kultura 2018/2019

Kultura 2018/2019

Certifikát obsahuje 8 vstupenek zdarma, které jsou volně přenosné a uplatňují se systémem 1+1 (50% sleva ze dvou vstupenek). Máme pro Vás více jak 20 pražských divadel a koncertních sálů "pod jednou střechou" s platností až do 31. 10. 2019.

Dostupnost skladem
1 099 Kč

Produkt již není dostupný.

Certifikát obsahuje 8 vstupenek zdarma, které jsou volně přenosné a uplatňují se systémem 1+1 (50% sleva ze dvou vstupenek). Máme pro Vás více jak 20 pražských divadel a koncertních sálů "pod jednou střechou" s prodlouženou platností kupónů až do 31. 10. 2019 

 

Certifikát obsahuje 8 vstupenek zdarma, které jsou volně přenosné a uplatňují se u jednotlivých partnerů systémem 1+1 (při zakoupení jedné vstupenky v plné ceně druhá vstupenka zdarma).

Máme pro Vás více jak 20 pražských divadel a koncertních sálů "pod jednou střechou" s prodlouženou platností kupónů až do 31. 10. 2019.

 50% slevu na vstupenky můžete  s tímto dárkovým certifikátem využívat u těchto našich partnerů:

 • DIVADLO RADKA BRZOBOHATÉHO
 • DIVADLO KALICH
 • DIVADLO U HASIČŮ
 • DIVADLO PALACE
 • DIVADLO METRO
 • DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ
 • DIVADLO HYBERNIA
 • DIVADLO NA FIDLOVAČCE
 • DIVADLO KOMORNÍ FIDLOVAČKA
 • STUDIO DVA DIVADLO
 • DIVADLO TA FANTASTIKA
 • AAI s.r.o. (Koncerty jsou uváděné v Bazilice sv. Jiří na Pražském hradě a v Kostele sv. Martina ve Zdi, balety v divadle Hybernia)
 • BM ART AGENCY (Koncerty jsou uváděné ve Španělské synagoze)
 • DVOŘÁK SYMPHONY ORCHESTRA PRAGUE (Koncerty jsou uváděné v Klementinu a v Obecním domě)
 • DIVADLO POD PALMOVKOU
 • DIVADLO V DLOUHÉ
 • DIVADLO V ŘYTÍŘSKÉ
 • DIVADLO V ŘEZNICKÉ
 • ŠVANDOVO DIVADLO
 • DIVADLO NA ZÁBRADLÍ
 • RockOpera Praha
 • BLACK LIGHT THEATRE OF PRAGUE

Program

 • Program k tomuto dárkovému certifikátu naleznete zde.
 • V programu můžete filtrovat dle žánru, divadla nebo si nastavit konkrétní termín či období které hledáte.  

Program pravidelně aktualizujeme. Prosím sledujte i Novinky z divadel, zde naleznete krom aktualit z divadel i přidaná představní či divadla, která se do projektu zapojila po vytištění brožury.

Cena

 • Cena dárkového certifikátu s 8 vstupenkami zdarma (při zakoupení 1 vstupenky v plné ceně druhá zdarma) je 1 099,-Kč.

Výhody

 • Šetřící hodnota dárkového certifikátu je 3 000 Kč – 10 000 Kč. Záleží, na jaká představení a místa k sezení kupóny uplatníte.
 • Platnost dárkového certifikátu je do 31. 10. 2019.
 • Dárkový certifikát ani jednotlivé kupóny nejsou na jméno. Můžete je darovat svým blízkým, zaměstnancům, členům organizace, zákazníkům nebo obchodním partnerům.
 • Počet kupónů použitých najednou není omezen – můžete zorganizovat hromadnou akci či zájezd pro Vaše zaměstnance, obchodní partnery, občany, členy Vaší organizace, atd.
 • Rezervace vstupenek je možná i několik měsíců dopředu.
 • Termín a místo k sezení si určujete Vy!

PRAVIDLA POUŽITÍ KUPÓNU U JEDNOTLIVÝCH PARTNERŮ:

DIVADLO POD PALMOVKOU: kupony platí v plném rozsahu na plný repertoár divadla s výjimkou premiér. Na inscenace Králova řeč, FUK! a zamilovaný Shakespeare lze kupony uplatnit pouze na vstupenky II. a III. kategorie.

DIVADLO V DLOUHÉ: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení souboru Divadla v Dlouhé ve velkém sále s výjimkou inscenací Tajný deník Adriana Molea a Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách. Kupóny není možno uplatnit na zadaná představení, hostující soubory a představení uváděná v divadelní kavárně a na forbíně.

ŠVANDOVO DIVADLO: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení souboru Švandova divadla na Smíchově s výjimkou inscenace Kdo je tady ředitel?,  premiér a prvních tří repríz novinek v repertoáru.

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení z repertoáru Divadla Na zábradlí s výjimkou inscenace Korespondence V+W.

DIVADLO V ŘEZNICKÉ: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení Divadla v Řeznické s výjimkou představení Odvolání a s výjimkou nových představení sezóny 2018/2019.

DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ: kupóny platí na tato vybraná představení Bez roucha aneb Ještě jednou ze zadu, Každý rok ve stejnou dobu, Další roky ve stejnou dobu, Kdes to byl/a v noci?,  Sunny boys, Terasa, Tři muži na špatné adrese, 2x Woody Allen, Kvartet, Garderobiér, Mnoho povyku pro nic, Art.

DIVADLO RADKA BRZOBOHATÉHO: kupóny platí na plný repertoár Divadla Radka Brzobohatého s výjimkou veřejných generálek, premiér a silvestrovských představení.

DIVADLO PALACE: kupóny platí na tato vybraná představení :  Manželský poker, Jo, není to jednoduché, Rodina je základ státu, Miluju tě, ale…, Penzion pro svobodné pány a všechna představení Divadlení společnosti Háta.

DIVADLO U HASIČŮ: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení v divadle s výjimkou hostující hry CAVEMAN. Kupóny nelze uplatnit na koncertní pořady a pronájem.

DIVADLO NA FIDLOVAČCE: kupóny platí na plný repertoár Divadla Na Fidlovačce a Komorní Fidlovačce s s výjimkou dopoledních představení, dětských představení a silvestrovských představení.  Kupóny lze uplatnit v jakékoliv cenové kategorii od 4. řady v hledišti (tzn. neplatí na vstupenky v 1., 2. 3. řadě) u  představení Ženy na pokraji nervového zhroucení a  Sugar (Někdo to rád horké) je možné vybírat vstupenky od 10. řady v hledišti.

DIVADLO KALICH: kupóny platí na tato vybraná představení: Báječná neděle v parku Creve Coeur , Dvě noci na Karlštejně , Moje hra , Podivný případ se psem , Splašené nůžky , Už nikdy sám a muzikál Srdcový král

DIVADLO V RYTÍŘSKÉ: kupóny platí na tato vybraná představení Chvilková slabost,Frankie & Johhny a S barvou ven.

BLACK LIGHT THEATRE OF PRAGUE: na tato vybraná představení Faust, Crazy doctor FR., The land of fantasy.

DIVADLO METRO: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení v produkci divadla Metro. Kupóny není možno uplatnit na hostující soubory a představení v nájmu. Na dětská představení bude poskytnuta na jeden slevový kupón zvýhodněná vstupenka za jednotnou cenu 100 Kč/osoba pro jednu až čtyři osoby.

STUDIO DVA DIVADLO: Kupóny platí na tato vybraná představení v divadle Studio DVA v Paláci Fénix: Šíleně smutná princezna, Evita, Děvčátko – Vánoční příběh, Vánoční koleda. Kupóny lze uplatnit na I., II. a III. cenovou kategorii. Počet kupónů použitých najednou není omezen. Vstupenky rezervujte na www.studiodva.cz a poté si je vyzvedněte na pokladně divadla. Sleva bude uplatněna až při osobním odběru.  Kupóny platí i na vybraná představení na Letní scéně Vyšehrad. Tato vybraná představení budou aktuálně uvedena na webových stránkách www.bonusys.cz.

ROCKOPERA PRAHA: kupóny platí na představení: Oidipus Tyranus, Antigona, 7 proti Thébám MetalOpera, Romeo a Julie, Faust, Anna Karenina, Proces, Bardo Thödol, Vymítač a Malý princ.  Vstupenky objednávejte na adrese www.rockopera.cz/bonusys.

DIVADLO TA FANTASTIKA: kupóny platí na představení Aspects of Alice a LIGHT ART SHOW.

AAI s.r.o.: kupóny platí na všechny koncerty společnosti AAI s.r.o. uváděné v Bazilice sv. Jiří na Pražském hradě a v Kostele sv. Martina ve Zdi. Kupóny platí také na baletní představení Louskáček, Carmen, Labutí jezero – Swan Lake a na baletní představení Romeo a Juliet uváděno v Divadle Hybernia.

BM ART AGENCY: kupóny platí v plném rozsahu na všechny koncerty (představení) v produkci BM ART AGENCY ve Španělské synagoze. Kupóny lze uplatnit pouze na pokladně BM ART Agency před vstupem do Španělské synagogy v den koncertu nebo kterýkoliv den, kdy je pořádán koncert, a to od 10:00 do 18:30 hodin.

DVOŘÁK SYMPHONY ORCHESTRA: kupóny platí na všechny koncerty produkce Dvořák Symphony orchestra uváděné v Klementinu a v Obecním domě.

 

NEZAPOMENUTELENÉ KULTURNÍ ZÁŽITKY VÁM PŘEJE TÝM BONUSYS!