Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Filtrování programu

Vyberte certifikát, který vlastníte:


Žánr


Den v týdnu


Divadla

Vyberte divadlo

Vážení divadelní příznivci,

PLATNOST KUPÓNŮ – KULTURA 2019/2020 je prodloužena až do 31.12. 2021

Vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. níže. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ VIZ. NÍŽE.

 

PRAVIDLA POUŽITÍ KUPÓNU U JEDNOTLIVÝCH PARTNERŮ:

MĚSTSKÁ DIVADLA PRAŽSKÁ: : kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení z produkce Divadla ABC, Rokoko a Komedie s výjimkou představení Shirley Valentine,Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách,Lazarus, Na Zlatém jezeře. Kupóny není možné uplatnit na představení, která budou mít premiéru v divadelní sezóně 2021/2022, pronájmy, hostující představení, dámská jízda, a silvestrovská představení. KUPÓNY JE MOŽNÉ ČERPAT I BĚHEM LÉTA NA PŘEDSTAVENÍ V ČERVENCI A SRPNU. 

Program divadla naleznete zde: https://www.mestskadivadlaprazska.cz/program/

DIVADLO POD PALMOVKOU: kupóny platí v plném rozsahu na plný repertoár divadla s výjimkou premiér. Na inscenace Králova řeč, Edith a Marlene, Zamilovaný Shakespeare a Žítkovské bohyě lze kupony uplatnit pouze na vstupenky II. a III. kategorie.

Program divadla naleznete zde: https://www.podpalmovkou.cz/

DIVADLO V DLOUHÉ: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení souboru Divadla v Dlouhé ve velkém sále s výjimkou inscenací Tajný deník Adriana Molea, Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách a Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka. Kupóny není možno uplatnit na zadaná představení, hostující soubory a představení uváděná v divadelní kavárně a na forbíně.

Program divadla naleznete zde: https://www.divadlovdlouhe.cz/program/

ŠVANDOVO DIVADLO: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení souboru Švandova divadla na Smíchově s výjimkou inscenace Kdo je tady ředitel?, Smrt mu sluší, Scény z manželského života, premiér a prvních tří repríz novinek v repertoáru.

Program divadla naleznete zde: https://www.svandovodivadlo.cz/program

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení z repertoáru Divadla Na zábradlí s výjimkou inscenace Korespondence V+W a Mýcení a Ztracené iluze. 

Program divadla naleznete zde: https://www.nazabradli.cz/cz/program

DIVADLO V ŘEZNICKÉ: kupóny platí  od 1. 9. 2021  v plném rozsahu na všechna představení Divadla v Řeznické s výjimkou představení Relativita a s výjimkou nových představení sezóny 2021/2022.

Program divadla naleznete zde: http://www.reznicka.cz/Program

DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ: kupóny platí na tato vybraná představení Bez roucha aneb Ještě jednou zezadu, Další roky ve stejnou dobu, Kdes to byl/a v noci?,  Terasa, Tři muži na špatné adrese, 2x Woody Allen, Kvartet, Garderobiér, Mnoho povyku pro nic, Art. KUPÓNY NEPLATÍ NA LETNÍ PŘEDSTAVENÍ. 

Program divadla naleznete zde: http://www.bezzabradli.cz/program

DIVADLO PALACE: kupóny platí na tato vybraná představení: Manželský poker, Jo, není to jednoduché, Rodina je základ státu, Miluju tě, ale…, Pension pro svobodné pány, Líbánky, Velká zebra, Prachy!!!, Africká královna, Hraběnka, Plnou parou a všechna představení Divadlení společnosti Háta.

Program divadla naleznete zde: https://www.divadlopalace.cz/cz/program-divadla-palace-praha-terminy-predstaveni/3/

DIVADLO U HASIČŮ: připravujeme. 

DIVADLO RADKA BRZOBOHATÉHO: připravujeme. 

DIVADLO BRODWAY: připravujeme. 

DIVADLO NA FIDLOVAČCE: kupóny platí na plný repertoár Divadla Na Fidlovačce s výjimkou dopoledních představení, dětských představení a silvestrovských představení.  Kupóny lze uplatnit v jakékoliv cenové kategorii od 4. řady v hledišti (tzn. neplatí na vstupenky v 1., 2. 3. řadě) u  představení Ženy na pokraji nervového zhroucení, Sugar (Někdo to rád horké), Šakalí léta a Pokoj lidem dobré vůle je možné vybírat vstupenky od 10. řady v hledišti.

Program divadla naleznete zde: http://www.fidlovacka.cz/program/

DIVADLO KALICH: kupóny již nelze uplatnit z důvodu přesunů představení a kapacity divadla.

DIVADLO V RYTÍŘSKÉ: kupóny platí na tato vybraná představení Chvilková slabost,Frankie & Johhny

Program divadla naleznete zde: https://www.divadlokalich.cz/komorni-kalich/program/

DVOŘÁK SYMPHONY ORCHESTRA: připravujeme. 

AAI s.r.o.: kupóny platí na všechny koncerty společnosti AAI s.r.o. uváděné v Bazilice sv. Jiří na Pražském hradě , v Kostele sv. Martina ve Zdi a kostele Sv. Kajetána.  Kupóny platí také na baletní představení Louskáček, Labutí jezero – Swan Lake a na baletní představení Romeo a Juliet uváděno v Divadle Hybernia.

Program divadla naleznete zde: https://www.pragueclassicconcerts.cz/

BM ART AGENCY: kupóny platí v plném rozsahu na všechny koncerty (představení) v produkci BM ART AGENCY v Maiselově  synagoze. Kupóny lze uplatnit pouze na pokladně BM ART Agency před vstupem do Maiselovy synagogy v den koncertu nebo kterýkoliv den, kdy je pořádán koncert, a to od 10:00 do 18:30 hodin.

Program divadla naleznete zde: http://www.bmart.cz/kalendar-koncertu/

ROCKOPERA PRAHA: kupóny platí na představení: Oidipus Tyranus, Antigona, 7 proti Thébám MetalOpera, Romeo a Julie, Faust, Anna Karenina, Proces, Bardo Thödol, Vymítač, Malý princ a Frankenstein. Vstupenky objednávejte na adrese www.rockopera.cz/bonusys.

Program divadla naleznete zde: https://www.rockopera.cz/program/

DIVADLO METRO: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení v produkci divadla Metro. Kupóny není možno uplatnit na hostující soubory a představení v nájmu. Na dětská představení bude poskytnuta na jeden slevový kupón zvýhodněná vstupenka za jednotnou cenu 100 Kč/osoba pro jednu až čtyři osoby.

Program divadla naleznete zde: https://www.divadlometro.cz/cz/program/

DIVADLO TA FANTASTIKA: kupóny platí na představení Aspects of Alice a LIGHT ART SHOW.

Program divadla naleznete zde: http://www.tafantastika.cz/cz/aspects-of-alice/program-and-tickets/

 

 

 

Stáhnout v PDF

Program divadel

Obecní dům - Smetanova síň

Termín od do
Certifikát: | Zrušit nastavený filtr