Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Ať Vám neunikne TAJNÝ AGENT! Novinka v Divadle Na zábradlí

17. 01. 2020

Vážení divadelní příznivci,

přijměte naše pozvání do Divadla Na zábradlí na divadelní adaptaci nezvykle aktuálního románu klasika britské moderní literatury Josepha Conrada TAJNÝ AGENT. Podle stejnojmenného románu hru napsal a režíroval David Jařab a obsadil do ní skvělé herce: Jiřího Vyorálka, Annu Fialovou nebo Petra Čtvrtníčka.

Příběh inspirovaný skutečnými událostmi, tragickým pokusem o teroristický atentát na greenwichskou observatoř v roce 1894, zobrazuje postavy, které pomocí strachu, emocionality či vyvolání chaosu touží rozvrátit stávající systém, ale také postavy, které pocítí důsledky těchto nebezpečných her, aniž by s nimi měli mnoho společného.

Pan Verloc provozuje anarchistickou živnost, ale je zároveň ruským agentem. Východní mocnost už nechce jen neškodná udání na radikální soudruhy, ale požaduje za své peníze skutečné činy... Sonda o zániku lásky a rodiny v soukolí dějin vypráví příběh z Londýna o jedné bombě, která měla způsobit strach a chaos a na přelomu 19. a 20. století přiblížit Británii zájmům Ruska.

OBSAZENÍ: Jiří Vyorálek, Anna Fialová, Petr Čtvrtníček, Jiří Černý, Jakub Žáček, Václav Vašák, Vojtěch Vondráček

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY PŘEDSTAVENÍ: v sobotu 8.2.2020 v 19:00, v pondělí 17.2.2020 v 19:00, v pondělí 2.3.2020 v 19:00 a v úterý 17.3.2020 v 19:00 hodin.

tajný agent_7 tajný agent_6  tajný agent_5  tajný agent_4 

tajný agent_2 tajný agent_3    tajný agent_8  tajný agent_9