Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


BEZ ROUCHA - komedie o tom, jak se dá nebo taky nedá dělat divadlo

23. 01. 2020

Vážení divadelní příznivci,

zveme Vás do Divadla v Dlouhé na inscenaci BEZ ROUCHA, dnes už klasickou komedii Michaela Frayna na téma, jak se dá i nedá dělat divadlo.

Pot, slzy i krev teče z herců zájezdové společnosti. A poteče i z herců Divadla v Dlouhé. Proč, proboha, proč?! Vždyť je to jen divadlo!

 „O tom to totiž je – o dveřích a o sardinkách. Přinést sardinky a odnést sardinky. Tomu se říká fraška. To je divadlo. To je život. Džong, džong, džong. Džong, jste na scéně. Džong, řeknete, co máte. Džong, zmizíte. (A všechno bude v pohodě.)“ Lloyd Fellowes, režisér

Hrají: Helena Dvořáková, Marek Němec, Ondřej Rychlý, Štěpánka Fingerhutová, Jan Vondráček, Klára Sedláčková-Oltová, Jiří Wohanka, Eva Hacurová, Miroslav Zavičár

Režie: Hana Burešová   

Dramaturgie: Štěpán Otčenášek; Scéna: David Marek; Kostýmy: Hana Fischerová

Nejbližší termín představení: 31. 3. 2020 v 19:00 hodin. Vstupenky jsou již v prodeji.

Více informací: https://www.divadlovdlouhe.cz/repertoar/bez-roucha/