Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Bůh masakru

26. 02. 2014

Národní divadlo Brno představí v Mahenově divadle novou inscenaci, Bůh masakru, která má premiéru 21. března 2014 od 19:00 hodin.

Jedenáctiletý Ferdinand a jeho kamarád Bruno se poprali na dětském hřišti. Jejich rodiče se setkávají, aby společně sepsali hlášení pro pojišťovnu a nepříjemnou situaci v klidu a přátelské atmosféře vyřešili. Jde přece o chápavé, vzdělané a rozumné lidi! Jediné nevhodné slovo, drobná neshoda a rozmrzelost však brzy rozpoutají bouři, v níž veškeré zásady života v civilizované společnosti rázem ustupují stranou…

Vynikající hořkou komedii o tom, že v každém z nás dřímá sobectví, agrese a touha vrazit tomu druhému pěstí, napsala světově proslulá současná francouzská dramatička Yasmina Reza, známá u nás například jako autorka podobně laděné komedie Obraz (Kumšt). Inscenace staví především na poutavém příběhu a skvělých hereckých výkonech předních členů činoherního souboru.

Autor: Yasmina Reza
Překlad: Michal Lázňovský
Režie: Milan Schejbal
Dramaturg: Helena Michková, Ilona Smejkalová
Scéna: Kateřina Baranowska
Kostýmy: Kateřina Baranowska

Obsazení:

Veronika Houlliéová - Tereze Groszmannová
Michal Houllié - Petr Bláha
Aneta Reilleová - Klára Apolenářová
Alan Reille - Petr Halberstadt