Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Bulvár v Semaforu

13. 03. 2014

Na zábavný pořad Album hvězd můžete zavítat již 27. března v 19 hodin, a to do divadla Semafor.

Do divadla Semafor vtrhne bulvár. Drze a bez servítků, v podobě dvou bulvárních reportérů Felixe Slováčka juniora a Lenky Pixové. Říkají o sobě, že jsou bulvár laskavý, že jim nejde o laciné výmysly a drby, a o to jsou možná nebezpečnější. Tvrdí, že o osobnostech sbírají pouze a jen pozitivní a pravdivé zajímavosti. A co víc, že o tom nikde psát nebudou, ale všechno budou hned vyprávět, ukazovat a dokazovat, a to přímo na semaforském jevišti.

Jejich obětí se stanou pochopitelně Jiří Suchý a Jitka Molavcová a celou, už tak nepříjemnou situaci jim ještě zhorší jejich zlomyslní kolegové Dáša Zázvůrková, Lucie Černíková, Jiří Štědroň, Karolína Gudasová, Olina Patková, Michal Stejska a Petr Macháček, kteří na ně prozradí i to, co nevědí. A ještě ke všemu prý mají k dispozici spoustu dosud neviděných fotografických i filmových důkazů.

Celá tato bulvární akce se odehraje v divadle Semafor a vy se máte na co těšit!

Vstupenky si rezervujte na telefonním čísle 777 551 830 nebo mailem na adrese objednavky@pixa-pro.cz


A2-album-hvezd
Jiří Suchý
Jitka Molavcová
Jitka Molavcová_
Lenka Pixová