Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků

Červnové derniéry ve Švandově divadle

27. 05. 2014

V červnu se Švandovo divadlo bude loučit hned se dvěmi svými úspěšnými inscenacemi, a to Mein Kampf a Nebe nad Berlínem.

16.6.2014 se můžete přijít rozloučit s inscenací MEIN KAMPF.

Hrají: Miroslav Hruška, Martina Krátká, Marek Pospíchal, Petra Hřebíčková, Tomáš Pavelka a Filip Čapka.

Mladý Adolf Hitler přijíždí do Vídně, aby s velkou slávou absolvoval přijímací zkoušky na výtvarnou akademii. Nad odmítnutým zoufalcem se slituje Žid Šlomo, který ho chce s veškerou svou láskou převychovat, a odvrátit tak neúprosný chod dějin 20. století. Příběh nekonečných otázek a odpovědí, hořkého humoru i tichého pláče. Geneze jedné nenávisti hraničící s pravděpodobností. Z melodie valčíků se stává hřmot holínek. Fraška.

17.6.2014 se můžete přijít rozloučit s inscenací NEBE NAD BERLÍNEM.

Hrají: Miroslav Hruška, Martina Krátká, Marek Pospíchal, Zuzana Onufráková, Patrik Děrgel, David Punčochář, Klára Cibulková, Jaroslav Šmíd, Kristýna Frejová, Ladislav Frej, Stanislav Šárský, Blanka Popková a Artur Mirakjan.

Nebe nad Berlínem je alegorický příběh o andělovi, který se kvůli lásce vzdá nesmrtelnosti a přijme život se vší jeho pomíjivostí i bolestí. A zjistí, že lidé si daru, který jim byl dán, vůbec neváží, své životy odbývají, věčně si stěžují a trápí se.

Vstupenky si rezervujte telefonicky na pokladně Švandova divadla 257 318 666.

Mein Kampf
Nebe nad berlínem (1)