Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Dámská jízda v Divadle Rokoko

29. 03. 2015

Odpočinkový večer pouze pro dámy je naplánován na 25. dubna v Divadle Rokoko. Program začne v 17 hodin nejnovějším představením Happy End, poté ve foyer proběhne módní přehlídka, kde se rolí modelů ujmou herci z Městských divadel pražských.

Po přehlídce bude následovat v divadelní kavárně bohatá tombola, ve které můžete vyhrát poukaz na 2denní pobyt v síti hotelů EuroAgentur, večeři v Malostranské besedě, masáž v Mystic Temple, kosmetické balíčky Max Factor, Manufaktura, GERnétic a další. Dále se můžete nechat nalíčit od vizážistky firmy Max Factor, vyzkoušet masáž rukou, nechat si vyvěštit osud od kartářky Anny Červené a naladit se na vlnu jazzu se saxofonistou Martinem Třískou a pianistou Radimem Sládkem.

Více na www.MestskaDivadlaPrazska.cz/DamskaJizda