Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Divadla ABC a Rokoko zvou na Noc divadel

05. 11. 2015

V sobotu 21. listopadu se bude v Divadle ABC konat party na jevišti! Přijďte si zatančit a poslechnout písně z hudebních komedií Šakalí léta, V+W Revue a Bedřich Smetana: The Greatest Hits. Navíc vás čeká swingová tančírna, přehlídka kostýmů, tombola a mnoho dalšího. Originální večer pořádají Městská divadla pražská v rámci Noci divadel.

Po odpoledním představení Romula Velikého odstartuje Noc divadel od 19:45 lekce swingu s lektorem ve foyer Divadla ABC. Od 20 hodin pak můžete na Malé scéně ABC zhlédnout představení Ať žije Kazibuchta! divadelního souboru Sumus. Ve 20:30 začne na jevišti Divadla ABC velká party, kam si můžete přijít zatančit nebo se jen zaposlouchat do oblíbených písní hudebních komedií. V koncertním provedení zaznějí hity z inscenací Šakalí léta, V+W Revue a Bedřich Smetana: The Greatest Hits v podání herců Městských divadel pražských a o přestávkách se můžete těšit na módní přehlídku kostýmů z her, které právě frčí, tombolu s neobvyklými cenami, fotokoutky, divadelní občerstvení a mnoho dalšího.

Pro divadelní „fajnšmekry“ budeme v Divadle Rokoko od 20:30 promítat záznam legendární inscenace Smutek sluší Elektře z roku 1987 režiséra Miroslava Macháčka.

Podrobný program najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz. Vstup na všechny akce je zdarma.