Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Divadlo ABC obsadily slepice!

01. 05. 2015

Divadlo ABC je plné slepic, najdete je všude! Chovat je tam začal hrdina poslední premiéry letošní sezony Romulus Veliký. V komedii antických rozměrů od švýcarského dramatika Friedricha Dürrenmatta ho uvidíte od 23. května.

Západořímská říše se hroutí, vlast ohrožují cizí vojska, za každým závěsem na něho číhá vrah, ale Romulus Veliký se stará jen o svůj chov slepic a klidně si snídá vejce! Jedna nečekaná událost střídá druhou. Postavy, situace a zápletky jsou ryze současné, velmi komické a, bohužel, velmi aktuální. Rozuzlení je šokující.

Inscenaci režíruje Ondřej Zajíc, hlavní roli ztvární Aleš Procházka, na jevišti dále uvidíte mj. Viktora Dvořáka, Jiřího Schwarze, Nikol Kouklovou, Martinu Delišovou, Jana Vlasáka v alternaci s Jiřím Klemem ad.

Termíny představení a další informace najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.