Vážení divadelní příznivci,
aktuálně jsou divadla i koncertní síně uzavřené. NA NAŠICH STRÁNKÁCH PROGRAM k dárkovým certifikátům Kultura 2019/2020 PROZATÍM AKTUALIZOVAT NEBUDEME, PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů. Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví a sil pro nás všechny v této nelehké době! 
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Divadlo Na zábradlí postihla Posedlost

04. 09. 2019

Vážení divadelní příznivci,

zveme Vás do Divadla Na zábradlí na inscenaci o lásce a jejích různých podobách, kterou vytvořil úspěšný autorský tým Jan Mikulášek, Dora Viceníková a Marek Cpin. Čekají Vás skvělé herecké výkony, výstižný jazyk, který do několikaminutových scén zhušťuje obsáhlé příběhy, nadsázka a ironie i netradiční řešení scény.

V představení nahlížíme do soukromí několika postav, které se vášnivě potkávají či míjejí, marně hledají štěstí ve vztahu nebo v samotě, a tak pořád dokola. Pravděpodobné situace a uvěřitelné příběhy doplňují fantazijní výjevy a komentáře, humorné scény zase hororové výjevy. Drobné příběhy jednoho několikapatrového domu se volně proplétají, sousedé se střídají a stěny jsou svědky domácích dramat.

Hrají: Dita Kaplanová, Jana Plodková, Anežka Kubátová/Barbora Bočková, Miloslav König, Stanislav Majer, Jiří Vyorálek, Leoš Noha, Johana Matoušková/Kateřina Císařová

Termín představení: v úterý 10. 9. 2019 v 19:00 hodin

Posedlost II Posedlost III  Posedlost