Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Divadlo Rokoko za stovku!

16. 09. 2015

Divadlo Rokoko slaví 100 let! Oslavy odstartuje akcí „Týden za 100 Kč“ – od 17. do 23. září pořídí diváci vstupenky na zářijová a říjnová představení Divadla Rokoko za 100 Kč. Ve čtvrtek 17. září také budou poprvé herci před představením losovat číslo sedadla a držitel vstupenky s tímto číslem dostane dárek. Losování bude probíhat pravidelně každý čtvrtek.

Všechny informace, perličky a zajímavosti najdete na www.DivadloRokoko.cz.

Městská divadla pražská 100. výročí Divadla Rokoko připomínají od září do prosince. V rámci oslav „100 let ve 100 dnech“ chystají unikátní publikaci, jež bude mapovat umělecké aktivity Divadla Rokoko od počátků až po současnost. Křest knihy proběhne 20. října a patronkou se stane Marta Kubišová. K vidění bude též putovní výstava archivních fotografií, z nichž některé budou zveřejněny úplně poprvé. Diváci se mohou těšit na různé kvízy, soutěže a slevové akce. Oslavy vyvrcholí v prosinci speciálním představením plným významných hostů.