Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Filharmonie pod širým nebem

10. 07. 2015

Letní filharmonický festival pod širou oblohou Špilberk 2015 nabídne letos (16. – 21. 8.) na velkém hradním nádvoří nejen klasiku, ale také hudbu filmovou, rockovou a živé flamenco! Milovníci klasiky se mohou těšit na dva koncerty Filharmonie Brno.

Jeden se odehraje Ve jménu Shakespeara a Byrona a filharmonici na něm uvedou známé symfonické skladby inspirované těmito spisovateli, druhýnás provede Od maličkostí k boleru a zazní na něm díla Mozartova a francouzských mistrů Bizeta, Debussyho a Ravela. Jako sólistka v Debussyho Tancích vystoupí půvabná členka orchestru – harfistka Ivana Dohnalová. Filmovou hudbu, například z Pána prstenů, Harryho Pottera, Hvězdných válek, Titaniku, Pirátů z Karibiku a z rockového ranku, uvede Janáčkova filharmonie Ostrava. Zazní také filharmonicky Scorpions, Genesis, Led Zeppelin, Deep Purple, Yes, Ozzy Osbourne, AC/DC, U2, Red Hot Chili Peppers, Guns N´ Roses, Rolling Stones, Pink Floyd. Připraven je také flamencový večer, v rámci kterého zazní živé flamenco doplněné flamenkovým tancem, ale také Paco de Lucía díky promítání záznamu jeho koncertu v brněnském Boby Centru v roce 1996. Také letos se totiž návštěvníci mohou těšit na pokračování loňské úspěšné novinky v podobě kinokoncertů, tedy multižánrové série večerních hudebně filmových projekcí připravovaných ve spolupráci s IMZ – International Music Centre ve Vídni a Českou televizí. Kromě zmíněného koncertu zazní také Carmina Burana v podání Berlínských filharmoniků.“