Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Hostinec U kamenného stolu

24. 03. 2014

V neděli 27. dubna 2014 od 15.00 hodin se uskuteční derniéra komedie Hostinec U kamenného stolu, kterou podle románu Karla Poláčka a jeho slavné filmové podoby z roku 1948, připravil v Divadle Na Fidlovačce režisér Pavel Šimák.

Úsměvná retro komedie z dob, kdy muži byli ještě okouzlujícími džentlmeny, dámy hodny dobývání a lázeňské městečko Džbery pod Skálou se hemžilo podivuhodnými postavičkami a osudy, tak jak je ve stejnojmenném humoristickém románu nezapomenutelně vylíčil Karel Poláček.

Příběh líčí trápení pana hostinského, kterému uprchla manželka s nafoukaným dramatickým umělcem. Pan hostinský truchlí a v hostinci nemá kdo obsluhovat návštěvníky. Dvěma rozhádaným bratrům nezbývá, než se o podnik postarat sami. S hostincem to možná půjde z kopce, ale vy můžete být svědky gradující komické rivality, milostného vzplanutí a soupeření, rodičovského dilematu a mnoha jiných humorných i dojemných neduhů, které netrápí jen těla návštěvníků hostince „U kamenného stolu“, ale i jejich povahy a srdce.

Hrají

Václav Svoboda, Martina Randová, Martina Šťastná, Marie Doležalová, Ludmila Molínová, Břetislav Slováček, Denny Ratajský, Ondřej Brousek, Petr Rychlý, Lukáš Pečenka, Matěj Kužel, Pavla Vojáčková, Ctirad Götz, Barbora Mošnová, David Voráček, Jiří Racek, Radka Krninská, Eliška Nezvalová