Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Hrabe Ti? aneb Hrabal

26. 03. 2014

Oficiální premiéra se uskuteční na podzim 2014 v Divadle pod Palmovkou v rámci oslav 100. výročí narození Bohumila Hrabala.

 

Divadelní projekt z cyklu PalmOFFka, který je programově zaměřen na uvádění divadelních představení a perfomancí nově pojmenovávajících živá současná témata. Inscenace Hrabe ti? aneb Hrabal bude originální připomínkou spletitých a mnohdy bizarních životních osudů velkého českého spisovatele a současné diskuze rozvíjející se kolem jeho díla.

Představení Hrabe ti? aneb Hrabal bude očima dnešní post-normalizační generace sledovat celoživotní (i posmrtné) potýkání Bohumila Hrabala s povrchními „intelektuálními slepci“ neschopnými (či neochotnými) spatřit svět v celé jeho zjevné i utajované kráse i ošklivosti …

 

Divadlo pod Palmovkou se tímto způsobem připojuje k oslavám stého výročí narození světoznámého spisovatele, který na samém začátku své spisovatelské kariéry pracoval v Divadle pod Palmovkou jako kulisák a herec malých rolí.