Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Kam na Mikuláše? Vánoční festival v divadlech ABC a Rokoko

05. 11. 2015

Čtyři vánoční představení, Mikulášská besídka, pošta pro Ježíška, výtvarné dílničky a vánoční trhy neziskových organizací i něco dobrého na zub vás čeká v sobotu 5. prosince v divadlech ABC a Rokoko, kde se bude konat již 5. ročník Vánočního festivalu. Přijďte se naladit na tu správnou vánoční atmosféru.

Se svými ratolestmi můžete zhlédnout čtyři inscenace s vánoční tematikou, kterou ztvární divadla z České republiky i ze Slovenska (Divadlo loutek Ostrava, Divadlo Andreja Bagara v Nitre, Divadlo Drak Hradec Králové a Městská divadla pražská). Doprovodný program bude zdarma probíhat v Divadle ABC od 16:30 do 19 hodin, těšit se můžete na Mikulášskou besídku (od 16:30 do 17:30 a od 18 do 19 hodin), poštu pro Ježíška, výtvarné dílničky a vánoční trhy neziskových organizací. Více informací najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz/Vanocni-festival.

Vstupenky pořídíte od 90 do 200 Kč, je možné také využít rodinnou vstupenku (k nákupu dvou vstupenek za plnou cenu jdou vaše dvě děti do 15 let zdarma). Vstupenky zakoupíte na pokladnách Městských divadel pražských nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Program:

13:00 Štědrý den malého Jakuba (Divadlo loutek Ostrava) – Divadlo Rokoko

15:00 Vianočná spomienka (Divadlo Andreja Bagara v Nitre) – Divadlo ABC

17:00 Hej, mistře! (Divadlo Drak Hradec Králové) – Divadlo Rokoko

19:00 České Vánoce (Městská divadla pražská) – Divadlo ABC