Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Léto slovenských hvězd v divadle Studio DVA

18. 08. 2015

Již druhým rokem je na srpen do divadla Studio DVA připraveno i Léto slovenských hvězd. Přehlídka bratislavských divadelních souborů se uskuteční v druhé polovině srpna (17. – 27. 8.).

Odehráno bude sedm představení, mezi kterými jsou tři české premiéry. Diváci se mohou těšit na taková jména slovenského divadla, jakými jsou Emília Vášáryová, Milan Lasica, Milan Kňažko, Anna Šišková, Maroš Kramár, Kamila Magálová, Marta Sládečková, Zuzana Mauréry a mnoho dalších.

RYBARIK-KRALOVSKÝ-fotoCtiborBachratý-017

Novinkou mezi hostujícími soubory bude Ateliér Maroša Kramára. V premiéře hry Tajomné variácie o fascinujícím příběhu spisovatele odhalí Maroš Kramár dvě protichůdné představy o lásce.

Anna Šišková se pak představí ve hře Perfect Days, která se s úspěchem již mnoho let hraje v bratislavském Divadle Aréna.

2-600x401

Chybět nesmí ani partnerské Štúdio L+S, které kromě svých osvědčených titulů s Emílií Vášáryovou, Milanem Lasicou a Milanem Kňažkem (Rybárik kráľovskýŽivot na trikrát) a dalšími, uvede poprvé i komedii plnou písní Spomínam na Paríž a českou premiéru hry Tri grácie z umakartu.

V jedné z nejvtipnějších komedií uměleckého šéfa souboru GUnaGU, šestinásobného nositele Ceny Alfréda Radoka, spisovatele a dramatika Viliama Klimáčka,  Odvrátená strana mesiaca, se představí v české premiéře Emília Vášáryová.

Bez-názvu-600x423

Kupóny z dárkového certifikátu Kultura 2015 - S láskou k divadlu! můžete uplatnit na tato představení v uvedených termínech:

17. srpna 19.00 Perfect Days

19. srpna 19.00 Tajomné variácie

22. srpna 19.00 Život na trikrát

23. srpna 19.00 Rybárik kráľovský

24. sprna 19.00 Spomínam na Paríž

25. srpna 19.00 Odvrátená strana mesiaca

27. srpna 19.00 Tri grácie z umakartu

Vstupenky i rezervujte:

Tel: 222 222 598

E-mail: pokladna@studiodva.cz