Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Lordi

14. 03. 2014

Agentura SergeArt.com uvádí 19. 5. 2014 v Divadle Radka Brzobohatého od 19 hodin komedii Lordi.

Ještě nikdy nehraná bulvární komedie O. Wildea a R. Rosse. Tři lordi si rozdělují dámy a za sexuální úspěchy či neúspěchy si nadělují červené a černé body. Až jednoho dne ...

Hra se odehrává během dvou večerů v tajném gentlemanském klubu, kde se pravidelně scházejí tři lordi - lord Remington, lord Buttfield a Lord Bobkins. Tito pánové mezi sebou hrají tajnou hru. Vždy si v klubu rozdělí dámy, které musí svést. Podle toho jak se jim to daří, nebo nedaří, si navzájem nadělují červené a černé body. Až jednoho dne se jim celá situace nekontrolovatelně vymkne z rukou a jejich tajné přátelství se málem zhroutí díky zradě, které se jeden z nich dopustí.

Konverzační salonní komedie, plná gagů, slovního humoru a nečekaných zvratů, plně využívá zaběhlého humoru z prostředí anglické šlechty, která jako by však vznikla a žila na slovenském venkově.

Role lordů ztvárňují: Martin Hofmann, Filip Rajmont, Peter Serge Butko, Mário Boa/Martin Kotecký