Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Mezinárodní den tance v Národním divadle

28. 04. 2014

29. dubna 2014 se bude v České republice stejně jako v mnoha zemích po celém světě slavit Den tance. Pod vedením členů Baletu Národního divadla a Laterny magiky proběhne na piazzetě Národního divadla baletní hodina, které se zúčastní stovky tanečníků.

Další program bude zahrnovat například vystoupení profesionálních souborů současného tance 420PEOPLE a ME-SA, performery nového cirkusu z produkce Cirkusu Mlejn nebo street dance flashmob. Pro dětské návštěvníky se chystá taneční dílna. Po té se oslavy za asistence performerů poslední show přesunou na vltavskou náplavku u Rašínova nábřeží, kterou tancem „zaplaví“ studenti pražských tanečních škol se svými performancemi a začnou tančírny pro veřejnost.

Roztančit veřejná prostranství jako jsou náměstí, nádraží a přitáhnout diváky na taneční představení do divadel a kulturních center se v den oslav chystají také v Brně, Českých Budějovicích, Liberci, Ostravě, Plzni a dalších městech.

Program Dne tance v Praze:

Piazzeta Národního divadla

15.30

zápis do Guinnessovy knihy rekordů – baletní hodina

16.30

vystoupení dětského baletu, studentů tance z USA, dětská taneční dílna

17.00

420PEOPLE: Golden Crock, ME-SA/ALT@RT: Much More Than Nothing

18.00

street dance flashmob

18.30

tombola

18.40

Cirkus Mlejn

 

Náplavka u Rašínova nábřeží

od 19 hodin

studenti pražských tanečních konzervatoří a HAMU, tančírny pro veřejnost

Informace o dění v rámci Dne tance v ČR jsou k dispozici na www.vizetance.cz a nawww.facebook.com/dentance.