Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Miloš Ubu II. aneb bude líp. Ne?

28. 04. 2014

Nová inscenace Divadla pod Palmovkou s názvem MILOŠ UBU II. aneb bude líp. NE? měla premiéru 27. dubna 2014 v divadelním prostoru La Fabrika.

Další úžasná dobrodružství Miloše Ubu, který se tentokrát s Frantou Mrázkem podívá až do samého pekla, a přesto se dokáže vrátit na zem. Akorát včas, než mu zavřou v trafice. Čeká Vás gastroenterologická analýza Prahy – neklidného tlustého střeva Evropy a tunelu Blanka jako jejího bočního vývodu. Iluzionista Tomio Okamura se před vašimi zraky promění v Tyrše, Komenského, Smetanu, Cyrila a Metoděje, Libuši, Tetu a Kazi a k tomu vám dá zdarma několik tipů na hubnutí. Občerstvení zajišťuje Andrej Babiš, ale může se stát, že vás během představení sežere Marta Semelová. Mirek Kalousek povypráví o tygrech a o zvířátkách, která mu vykousala díru do rozpočtu. A možná přijde i Vladimir Putin. Takže si pořiďte lístky včas, protože Vladimir Vladimirovič nechodí nikdy sám.

Režie: Tomáš Svoboda

Hrají: Vasil Fridrich nebo Martin Hruška, Dušan Sitek, Radek Valenta, Lenka Langová nebo Simona Vrbická, Jan Konečný a Jan Vlas

Premiéra: 27. dubna 2014

Další termíny: 12. 5. 2014 v Divadle Komedie

Vstupenky si rezervujte telefonicky na pokladně divadla na telefonním
čísle: 283 011 119, 283 011 118.