Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Můj romantický příběh

30. 01. 2014

Současná komedie o hledání lásky - Můj romantický příběh je zcela nové představení Divadla pod Palmovkou.

Vtipný, trefný a opravdu ničemu se nevyhýbající příběh jednatřicetiletého Toma a jeho o dva roky starší kolegyně ze zaměstnání Amy, kteří spolu po firemním večírku začnou trochu nečekaně chodit, je vyprávěný nejprve mužem a poté (s náležitě proměněnou optikou) také ženou. Oba pohledy na stejné události se od sebe pochopitelně liší, stejně tak, jako se od sebe odlišují přístupy mužů a žen k lásce a ke vztahům. Společným tématem jsou však v obou případech nedorozumění, citové zážitky z minulosti a neochota či neschopnost být sám sebou. Vyprávění Toma a Amy je zaobalené do atraktivního komediálního rámce „vztahové grotesky“, ve kterém přes ostré barvy tu a tam probleskávají odstíny černé. Oba hrdinové navíc svůj příběh rozvíjejí do velmi zajímavé roviny prostřednictvím komentářů, které jsou směřovány přímo do publika a divákovi tak vtipně a zábavně ukazují svůj poněkud bizarní „vnitřní život“.

Můj romantický příběh uvádím Divadlo pod Palmovkou 2.2., 28.2. a 13.3. v Divadle Komedie od 19 hodin Vstupenky si můžete rezrevovat naobchodni@divadlopodpalmovkou.cz nebo na telelefonním čísle
734 200 097.

Režie: Tomáš Svoboda
Hrají: Jan Konečný, Lenka Langová, Barbora Valentová, Jan Vlas, Petra Horváthová a Radek Valenta

Video, jak se zkoušel Můj romantický příběh, můžete shlédnout zde:

jan_konecny_a_lenka_langova
jan_vlas_barbora_valentova_a_lenka_langova
Lemka Langová a Jan Konečný
lenka_langova_a_jan_konecny-1
lenka_langova_a_jan_konecny-5
můj romantický příběh4
petra_horvathova_lenka_langova_a_jan_konecny
petra_horvathova_radek_valenta_jan_konecny_a_barbo
radek_valenta_a_jan_konecny