Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


My Fair Lady se rozloučí s Divadlem Na Fidlovačce

08. 12. 2015

Divadlo Na Fidlovačce uvede 21. 1. 2016 derniéru představení MY FAIR LADY. Poslední uvedení v roce 2015 je 9. 12. 2015.

Nejdokonalejší muzikál všech dob! Tak bývá nazývána slavná My Fair Lady. Proslulý americký muzikál A. J. Lernera a F. Loewa, který vznikl na motivy známé divadelní hry G. B. Shawa Pygmalion, měl premiéru na Broadwayi v roce 1956, ale od té doby jakoby nikdy nezestárnul.

Když se samolibému a zapřisáhle staromládeneckému profesoru lingvistiky Henrymu Higginsovi připlete do cesty umolousaná květinářka Líza Doolittleová, ani jeden z nich ještě netuší, co všechno se může stát. A při tom na počátku stála nevinná sázka s plukovníkem Pickeringem. Dokáže Higgins proměnit prostořekou Lízu v sebevědomou mladou dámu, nebo se naopak Líze povede sarkastického Higginse proměnit v muže se srdcem na pravém místě?

Hrají

Barbora Mošnová, Tomáš Töpfer, Libuše Švormová, Otakar Brousek ml., Václav Svoboda nebo Miroslav Hanuš, Lukáš Rous, Ludmila Molínová, Pavla Vojáčková, Lukáš Pečenka, Zdeněk Palusga, Denny Ratajský, Martina Šťastná, Eliška Nezvalová, Radka Krninská, Vanda Chaloupková, Marie Doležalová, Michaela Ďurišová nebo Nina Horáková, Matěj Kužel, David Voráček, Jiří Racek, Vít Rohr

Vstupenky si rezervujte na pokladně divadla:

Tel.: 241 404 040, 773 831 705
Otevírací doba pokladny:
Po – Pá 10:00 – 19:30 hod.