Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Na miskách vah / Hodiny před svatbou

05. 11. 2015

Petr Štěpánek a Jan Vlasák v hlavních rolích listopadových premiér divadel ABC a Rokoko.

Skvěle napsanou hru Na miskách vah Ronalda Harwooda (mj. též autora scénáře oscarového filmu Pianista) o hledání pravdy a společenské zodpovědnosti umělce v totalitní společnosti uvede jako první premiéru sezony Divadlo ABC u příležitosti 70. výročí konce druhé světové války. Harwoodova hra je inspirována skutečným příběhem geniálního dirigenta Berlínské filharmonie Wilhelma Furtwänglera, jehož si zahraje Jan Vlasák. Dirigent čelí obvinění ze spolupráce s nacistickým režimem. Proti němu stojí americký vyšetřovatel major Steve Arnold, který chce Furtwänglera usvědčit za každou cenu. V roli vyšetřovatele se představí Vasil Fridrich. Nic tady není jednoznačné, každé „pro“ má i své „proti“, je zkrátka těžké určit, na čí straně je pravda.

Premiéra proběhne 7. listopadu v Divadle ABC.

Druhou premiérou sezony bude španělské drama Pera Riery Hodina před svatbou s podtitulem Každá rodina je nemocná po svém. Drama o tom, jak finanční a obchodní zájmy devastují rodinné vztahy, nastuduje režisér Ondřej Zajíc. Kromě Petra Štěpánka v hlavní roli na jevišti Divadla Rokoko od 14. listopadu uvidíte také Michaelu Badinkovou v alternaci s Barborou Valentovou, Viktora Dvořáka, Jiřího Hánu, Danu Batulkovou, Mášu Málkovou, Lukáše Jurka, Evellyn Pacolákovou a Milana Kačmarčíka.

Premiéra proběhne 14. listopadu v Divadle Rokoko.

Termíny představení a online rezervace vstupenek na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.