Vážení divadelní příznivci,
PLATNOST DÁRKOVÝCH CERTIFIKÁTŮ KULTURA 2019/2020 JE PRODLOUŽENA DO 28.2. 2021
Vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


NEBE - PEKLO

07. 03. 2019

Nová rodinná inscenace Divadla v Dlouhé

POZOR: Na jeden slevový kupón můžete zakoupit až 4 vstupenky za zvýhodněnou cenu 100 Kč/os.

Nepřeháním to s tou svojí mateřskou péčí trochu? Normální matky, když umřou, tak se s tím nějak smíří, ne? Bydlí v nebi, opalujou se, odpočívaj… A já? Válčím s Bohem i ďáblem, jenom proto, že se chci vrátit k Táďovi. A on už by si možná beze mě poradil. Vždyť on je tak chytrej a samostatnej. A možná, že Renata vůbec není tak strašná. Nakonec je jedinou osobou, která dohlídne, aby si napsal domácí úkoly.

Hra o lásce a překážkách, které je třeba překonat, abychom mohli žít naplno.

Hlavní hrdinka příběhu Eva - milovníkům klubové scény známá jako DJka Raketa - se nehodlá smířit s osudem a rozhodne se utéct z nebe i z pekla, aby se mohla vrátit na zem k sedmiletému synovi. Během dobrodružného útěku z onoho světa se potkává s Bohem i Luciferem, s čerty, hříšníky i anděly, ale také se svým otcem, kterého nikdy nepoznala.

Hra Nebe – peklo, kterou uvádíme v české premiéře, získala v Polsku významná ocenění a je považována za jeden z nejlepších dramatických textů pro děti a mládež posledních let.

Hrají:

Eva Hacurová, Magdalena Zimová, Lenka Veliká, Pavel Neškudla, Michaela Doležalová, Pavel Tesař, Martin Matejka, Martin Veliký, Ondřej Rychlý, Tomáše Turek, Čeněk Koliáš, Rostislav Novák st., Klára Sedláčková-Oltová

Vhodné od osmi let

Premiéra 17. dubna 2019

Více informací najdete zde: https://www.divadlovdlouhe.cz/repertoar/nebe-peklo/

 

Vstupenky na 1. reprízu 22. 4. od 17:00 můžete rezervovat ZDE.

Na jeden slevový kupón můžete zakoupit až 4 vstupenky za zvýhodněnou cenu 100 Kč/os.

Vstupenky je možné rezervovat online na www.divadlovdlouhe.cz za plnou cenu a sleva bude poskytnuta v pokladně divadla po předložení vytištěného slevového kupónu.