Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Neuvěřitelných 13 let Otevřeného manželství

20. 01. 2015

Třináct společných let na jednom jevišti oslaví na den přesně, 21. ledna, další reprízou komedie italského dramatika Daria FO a Franky RAME Otevřeného manželství, Karel Roden a Jana Krausová v Divadle Studio DVA.

Zoufale jedovatá tragikomedie o odvrácené straně lásky

Brilantní tragikomedie o jednom svérázném manželském páru z pera italského dramatika Daria Fo (nositele Nobelovy ceny za literaturu) a jeho ženy Franky Rame je hereckou příležitostí pro dva vynikající herce – Janu Krausovou a Karla Rodena.

Komedie je věčným střetem mužského a ženského principu a groteskním bojištěm vztahu mezi dvěma lidmi, kteří se při komicky neohrabaném hledání lásky a souznění v partnerském životě ubíjí navzájem. Především však diváci mohou prostřednictvím smíchu, při úzkostlivém střetávání v konfliktních situacích, proniknout do nitra těchto postav a oblíbit si je i s jejich slabostmi a nedokonalostmi.

Premiéra zoufale jedovaté tragikomedie o odvrácené straně lásky proběhla v Branickém divadle 21. 1. 2002.

Poslední volné vstupenky na slavnostní představení jsou ještě v prodeji. Rezervujte si je telefonicky (222 222 598), nebo mailově (pokladna@studiodva.cz). Pokladna je otevřena Po - Ne od 11:00 - 19:00 hodin.

Divadlo Studio DVA
Palác Fénix
Václavské nám. 56