Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Nominace na Thálie 2014

16. 02. 2015

Švandovo divadlo na Smíchově s radostí oznamuje, že herci Petra Hřebíčková a Patrik Děrgel byli nominováni za mimořádný jevištní výkon v kategorii činohra na Ceny Thálie 2014. Oba září představení HAMLET, Petra jako královna Getruda a Patrik jako kralevic dánský.

O Petře z webu Cen Thálie: V roli, pro kterou se zdánlivě typově ani věkově příliš nehodí, vytváří herečka působivý portrét královny, která se za každou cenu snaží udržet zářivý úsměv a s ním i zdání naprostého pořádku v celém státě. Její výkon je především obdivuhodně vyvážený: zvládá zahrát prázdnou a povrchní ženu, aniž by z toho zároveň byl také prázdný a povrchní výkon.

O Patrikovi z webu Cen Thálie: Jeho Hamlet se vyjadřuje dnešním jazykem a chováním, je plný emocionálního napětí a mladické výbušnosti, která strhává hlediště k nadšeným ovacím. Podává výkon, jenž znovu vyslovuje věčný pocit mladé generace vzpoury proti všem stávajícím pořádkům, a stává se tak přesvědčivým mluvčím své generace.