Vážení divadelní příznivci,
aktuálně jsou divadla i koncertní síně uzavřené. NA NAŠICH STRÁNKÁCH PROGRAM k dárkovým certifikátům Kultura 2019/2020 PROZATÍM AKTUALIZOVAT NEBUDEME, PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů. Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví a sil pro nás všechny v této nelehké době! 
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Novinka v Divadle Na zábradlí: KRÁTKÉ ROZHOVORY S ODPORNÝMI MUŽI

25. 11. 2019

Vážení divadelní příznivci,

dovolujeme si Vás pozvat do Divadla Na zábradlí na inscenaci KRÁTKÉ ROZHOVORY S ODPORNÝMI MUŽI, českou premiéru divadelní adaptace povídkové knihy obdivovaného amerického prozaika Davida Foster Wallace, který se řadí mezi nejvlivnější a průkopnické spisovatele posledních let.

Povídky Davida Foster Wallace se přímo hemží odpornými muži a ženami: lidmi zasaženými úzkostí, nejistotou a osamoceností. Představení v režii Kristýny Jankovcové a Adama Svozila odhaluje netušené vnitřní světy účastníků skupinové terapie. A co je čeká na konci humorem dlážděné, nicméně strastiplné duchovní cesty? Snad tam stojí vyléčené vnitřní dítě a (tentokrát bez ironie vyslovené) slovo na L.

OBSAZENÍ: Dita Kaplanová, Barbora Bočková, Miloslav König, Václav Vašák, Jiří Černý, Štěpán Lustyk, Vojtěch Vodochodský

Nejbližší termíny představení: 17. 1. 2020 a 21. 1. 2020 v 19:00 hodin

KIV01794 KIV02823  KIV03344  KIV03775