Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Novinka v Divadle Radka Brzobohatého: PŘELET NAD KUKAČČÍM HNÍZDEM

07. 10. 2019

Vážení divadelní příznivci,

nepropásněte novou inscenaci na programu Divadla Radka Brzobohatého: PŘELET NAD KUKAČČÍM HNÍZDEM.

Strhující příběh hlavního hrdiny, který, aby se vyhnul vězení, zvolil raději psychiatrickou léčebnu. Tímto rozhodnutím ale možná udělal tu největší chybu svého života… Jak nakonec dopadne napínavý souboj mezi manipulativní zdravotní sestrou a jejím nedobrovolným pacientem?

Dramatizace stejnojmenného bestselleru Kena Keseyho se hraje s úspěchem po celém světě a nasbírala spoustu cen, včetně ceny Newyorské kritiky a Tony Award. Slávu Přeletu nad kukaččím hnízdem pak dovršila jeho filmová adaptace v režii Miloše Formana, která získala pět Oscarů – nejlepší film, herec, herečka, režisér a scénář.

HRAJÍ: Miroslav Hrabě/Lukáš Burian, Romana Goščíková/Anna Kulovaná, Petr Klimeš/Petr Halíček, Milan Enčev, Lukáš Malínek, Jindřich Žampa/Martin Šnajdr, Karel Hábl/Antonín Hardt, Alžběta Fišerová/Barbora Kepková, Michal Roneš, Marek Helma

NEJBLIŽŠÍ PŘEDSTAVENÍ: v pondělí 21.10.2019 v 19:00, ve středu 30.10.2019 v 19:00, v sobotu 9.11.2019 v 17:00 a v pondělí 18.11.2019 v 19:00 hodin

přelet přeletII  PřeletIV  přeletIII