Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Osmý světadíl

11. 06. 2018

Muzikál s hity legendární československé skupiny Elán v DIVADLE KALICH.

 

Nestárnoucí hity legendární československé kapely Elán poprvé na divadelním jevišti!

Jsme potěšeni, že si můžete užít nestárnoucí hity i Vy a to vše zapolovic v termínech:

Pátek 21. 9. 2018 od 19:00

Sobota 22. 9. 2018 od 19:00

O příběhu

Nejslavnější písničky skupiny Elán doprovázejí příběh ze současnosti. Mladá dívka se zřekne rodiči podporovaného vztahu s mužem z lepších kruhů a s novým přítelem se poddává upřímné touze bez ohledu na  společenské předsudky, zdraví či důsledky. Jejich milenecká idyla sice dosáhne naplnění, ovšem štěstí může být pomíjivé… Děj muzikálu  je volně inspirovaný románem francouzského dramatika Alexandra Dumase ml. Vznešenost odvrácené tváře osudu povyšuje příběh o dámě s kaméliemi na nadčasový příběh lásky.

"Chtěli jsme se přiblížit klasickým kusům světového muzikálového repertoáru, ctíme jejich styl. Osmý světadíl se opírá o kvalitní muziku i texty a o silný příběh. Vedle pěveckých čísel v něm najdou velký prostor tanec i činoherní party. Věříme, že dokážeme diváky rozesmát, ale také dojmout. Kapela Elán a texty Borise Filana v sobě nesou mnohá poselství. Jejich písničky vyprávějí příběhy, které jsme všichni prožili nebo prožíváme. Už proto je krásné tento muzikál připravovat," říká Ján Ďurovčík.

images

OBSAZENÍ MUZIKÁLU OSMÝ SVĚTADÍL

JANA ….  Michaela TomešováKateřina Steinerová

TOMÁŠ ….. Tomáš SavkaTomáš LöblRoman Tomeš

ERIK …..  Zbyněk FricJan Kříž

MATKA ….. Zuzana Krištofová - KolářováAlžběta StankováMarie Štěchová

OTEC ….. Jan RévaiMichal Pleskot

VÍCEROLE ….. Juraj BernáthAntonín Moravec

JAKUB ..... Viktor Antonio, Adam Damba Bubák, Jan Bačkovský

DÁMSKÁ COMPANY – MENŠÍ ROLE ….. Zuzana SavkováZuzana HerényiováLinda HuňáčkováGloria Šudomová,  Zdeňka PijanováBarbora DanzerováEva MiškovičováDenisa KubášováKamila Mottlová

PÁNSKÁ COMPANY – MENŠÍ ROLE ….. Martin BačkovskýFilip GrögerTomáš SloupskýPetr NovotnýOldřich SmyslJan TenkrátPeter VeslárPetr Šudoma