Přehled článků
- Výjimečně přidaná představení HVĚZDNÉ LÉTO POD ŽIŽKOVSKOU VĚŽÍ
- PRODLOUŽENÁ PLATNOST KUPÓNŮ - KULTURA 2019/2020
- Reakce divadel na mimořádné vládní opatření
- Romantika divokého západu v Divadle Radka Brzobohatého
- ŽHAVÁ NOVINKA NA PALMOVCE – HAPPY CHICKEN CZ – DRŮBEŽÍ FARMA
- Muzikál TARZAN v Divadle Hybernia
- KYJEM PO KEBULI aneb zpráva o dobrovolné smrti jednoho z diváků
- LADY MACBETH Z ÚJEZDU - kriminální drama ve Švandově divadle na Smíchově
- POSEDLOST – temná psychologická love story v divadle ROKOKO
- Divadlo Kalich – přidaná představení
- ŠVEJK/SCHWEJK V DIVADLE KOMEDIE
- TESTOSTERON – být mužem není vůbec jednoduché
- Prodaná nevěsta v Divadle Komedie
- BEZ ROUCHA - komedie o tom, jak se dá nebo taky nedá dělat divadlo
- Ať Vám neunikne TAJNÝ AGENT! Novinka v Divadle Na zábradlí
- Elefantazie – původní český muzikál v divadle ABC
- Divadelní archeologie podle Aloise Jiráska
- Pohodové Vánoce a PF 2020
- KOČKOŽROUT - Na naše kočky a buchty nám nikdo cizí sahat nebude!
- Panoptikum: novinka v divadle Komedie
- Novinka v Divadle Na zábradlí: KRÁTKÉ ROZHOVORY S ODPORNÝMI MUŽI
- HAPPY CHICKEN CZ – DRŮBEŽÍ FARMA: černá komedie o lidech, kteří to nevzdali
- Na Větrné hůrce: Jak tenká je hranice mezi láskou a nenávistí?
- SMRT OBCHODNÍHO CESTUJÍCÍHO: novinka v Divadle ABC
- ŽEBRÁCKÁ OPERA v divadle ABC
- Novinka v Divadle Palace: BE MY BABY
- Premiéra v Divadle Na Fidlovačce
- Novinka v Divadle Radka Brzobohatého: PŘELET NAD KUKAČČÍM HNÍZDEM
- Balety v Divadle Hybernia
- Shakespearovy SONETY: listopadová novinka Divadla v Dlouhé

Palmovka pulzuje!
07. 09. 2016Divadlo pod Palmovkou vstupuje do nové divadelní sezóny s výstižným názvem Palmovka pulzuje!
První představení nové sezony bude v úterý 13. 9. OTHELLO s Ondřejem Veselým v hlavní roli. Jan Teplý získal za roli Jaga širší nominaci na cenu Thálie 2014 za mimořádný jevištní výkon.
V sobotu 17. 9. můžete zhlédnout poslední novinku na repertoáru - KRVAVOU SVATBU s Terezou Dočkalovou, Ondřejem Veselým, Zuzanou Slavíkovou a dalšími libeňskými herci.
Přední pražská scéna pod vedením ředitele a uměleckého šéfa Michala Langa energicky pokračuje ve sledování hlavní, úspěšné programové linie. Tou je divadlo silných příběhů a velkých hereckých výkonů, pomáhající divákovi nalézt odpovědi na otázky, které mu přináší život v současném světě.
Úvodní premiérou sezóny 2016/2017 bude 21. října „trpká komedie o muži, kterému ležel svět u nohou, a přesto jej vyzval na souboj“ – Molièrův Don Juan v režii Michala Langa. Na sklonku letošního roku, 16. prosince, na jeviště velké scény Divadla pod Palmovkou vstoupí Nora a Thorvald Helmerovi, jejichž manželství se zdá být vzorově šťastné. Leč v nedávné minulosti se Nora v zájmu svého manžela dopustila drobného podvodu a teď je v pasti vyděrače…. Režie slavné a stále aktuální Ibsenovy hry Nora (Domeček pro panenky) se ujal Jan Nebeský, který před třiceti lety právě v Divadle pod Palmovkou režíroval svého prvního Ibsena a nyní poslední z Ibsenových her, jež dosud nezinscenoval. Mocná Afrodité, nejdojemnější komedie Woody Allena nejen o mileneckém mnohoúhelníku, v režii hostujícího Vojtěcha Štěpánka, někdejšího uměleckého šéfa Divadla Komedie, bude mít premiéru 10. března. Závěr sezóny bude patřit Flaubertově Paní Bovaryové. Dramatizaci Ivy Klestilové proslulého románu o hledání rodinného štěstí, nevěře a finanční a morální krizi bude režírovat Michal Lang.
Rezervace vstupenek:
Divadlo pod Palmovkou
Zenklova 34
Praha 8
Tel.: 283 011 119, 734 200 097
e-mail: obchodni@podpalmovkou.cz
Pokladna:
Po – pá 11 -18 hod. a hodinu před představením.
Tel.: 283 011 127