Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Palubní deník Hanzelky a Zikmunda

28. 04. 2014

Jediné a jedinečné představení úspěšné inscenace Městského divadla Zlín zavítá 8. května 2014 zcela mimořádně do Mahenova divadla – unikátní příležitost seznámit se s legendami českého cestovatelského světa! Inscenace měla ve Zlíně derniéru již v únoru tohoto roku a v Brně se bude hrát úplně naposledy!

Cestovatelská i životní dramata legendární dvojice československých cestovatelů zpracovala tvůrčí dvojice Vladimír Fekar (scénář, dramaturgie) a Petr Štindl (režie a úprava) podle námětu Jitky Taussikové. Kromě zápisků a vyprávění Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda se inscenace inspiruje také dalšími příběhy tuzemských dobrodruhů a zejména ve své druhé polovině se věnuje celkové společenské a politické situaci v Československu v období komunistické diktatury. Cesty tandemu H+Z totiž protínají nejen kontinenty, ale také moderní dějiny českých zemí. Kolik odvahy bylo třeba v dalekých exotických krajích? A kolik v rodném Československu? Jak se cestovalo v roce 1938 a jak o třicet let později?

Hanzelka a Zikmund poprvé a naposledy na jevišti!

Vstupenky si můžete rezervovat online http://online.ndbrno.cz/ndbrno/hall?id=7252 nebo telefonicky +420 542 158 120, +420 542 158 183 - 184 nebo emailem na adrese obchodni@ndbrno.cz